Akumulatorowy sekator na wysięgniku 1x5.0Ah 18V XR DEWALT [DCMPP569P1-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCMPP569P1-QW
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14953 pkt. |
Akumulatorowy sekator na wysięgniku, 1x5.0Ah, 18V XR, DEWALT [DCMPP569P1-QW] do ciecia gałęzi o grubości do 38mm.
W tej wersji z 1 akumulatorem i szybką ładowarką na wyposażeniu, pakowany w kartonie.
Sekator z 3 metrowym wysięgnikiem pozwala na obcinanie gałęzi na wysokości nawet do 5 m, zależnie od wzrostu użytkownika.
Narzędzie ma dużą wydajność cięcia, do 1000 cięć na jednym naładowaniu akumulatora o pojemności 5,0Ah.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy sekator na wysięgniku, 1x5.0Ah, 18V XR, DEWALT [DCMPP569P1-QW]
- sekator ogrodowy do cięcia gałęzi o grubości do 38 mm,
- 3 elementowa przedłużka umożliwia obcinanie wyżej położonych gałęzi,
- narzędzie wyposażone jest w szczotkowy silnik elektryczny, zasilany napięciem 18V,
- posiada wyjątkowo ostre ostrza z powłoką nieprzywierającą i łatwe do czyszczenia, które zapewniają gładkie cięcie,
- duża wydajność cięcia, do 1000 cięć na jednym naładowaniu akumulatora 5,0Ah,
- urządzenie tnie z prędkością 1 cięcia na sekunde,
- sekator posiada osłonę chroniącą palce dłoni przed uszkodzeniem,
- dla większej wygody i ergonomii pracy uchwyt pokryty został elastomerem,
- w tej wersji z 1 akumulatorem i szybką ładowarką, dostarczany w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE SEKATORA DEWALT [DCMPP569P1-QW]
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 5.0 Ah,
- długość maksymalna wysięgnika: 3m,
- maksymalna średnica cięcia: 38 mm,
- waga: 4.6 kg,
WYPOSAŻENIE SEKATORA DEWALT [DCMPP569P1-QW]
- 1x akumulator (18V / 5.0Ah),
- 1x szybka ładowarka,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga kg: | 6.4 kg |
| na wyposażeniu: | 1x akumulator (18V / 5.0Ah), 1x szybka ładowarka, instrukcja obsługi, |
| max średnica cięcia: | 38 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048838587 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 6.4 kg |
| długość opakowania: | 103 cm |
| szerokość opakowania: | 41 cm |
| wysokość opakowania: | 17 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Załączniki GPSR
| Na654224 Dcmpp569 T1 Eu |
| Dcmpp569 Pl Print 040825 |
