sekator ogrodniczy akumulatorowy 18V, 30mm, Makita [DUP181Z] LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DUP181Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 17 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6195 pkt. |
Akumulatorowy sekator ręczny 18V Makita DUP181Z, do cięcia gałęzi o grubości do 30 mm, dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Lekki i poręczny sekator o dużej wydajności, wyposażony w bezszczotkowy silnik BLDC. Wyprodukowany zgodnie z Technologią XPT - jest odporny na wilgoć i pył. Posiada 4-stopniową, elektroniczną regulację otwarcia ostrza i i zachodzenia na siebie po zamknięciu, funkcję antyrestart oraz hamulec elektryczny.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy sekator do gałęzi 18V Makita [DUP181Z]:
- sekator ogrodowy przeznaczony do cięcia gałęzi o grubości do 30 mm,
- posiada 4-stopniową, elektroniczną regulację otwarcia ostrza i i zachodzenia na siebie po zamknięciu,
- panel z głównym włącznikiem zasilania oraz przycisk regulacji kąta otwarcia ostrza umieszczono na obudowie w łatwo dostępnym miejscu,
- wyposażony jest w bezszczotkowy silnik elektryczny BLDC,
- wyprodukowany zgodnie z Technologią XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada ostre ostrza zapewniające gładkie cięcie, łatwe do czyszczenia,
- duża wydajność cięcia - do 2400 cięć na jednym naładowaniu akumulatora BL1820B,
- sekator jest wyposażony w funkcję antyrestart oraz hamulec elektryczny,
- diody LED informują o włączeniu urządzenia, niskim poziomie naładowania akumulatora, przeciążeniu oraz przegrzaniu,
- smukła budowa zapewnia wygodę pracy w wąskich przestrzeniach, a rękojeść z osłoną na palce zapewnia wygodną i bezpieczną pracę,
- zewnętrzny port umożliwia wprowadzenie oleju smarującego bez konieczności demontażu ostrza,
- sekator nie współpracuje z akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- współpracuje z akumulatorem BLB182 (LXT BASIC),
- sekator dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE SEKATORA AKUMULATOROWEGO MAKITA [DUP181Z]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 / 9,0 / 12,0 Ah,
- maksymalna średnica cięcia: 30 mm,
- poziom ciśnienia akustycznego: ≤ 70 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 300 x 75 x 113 mm,
- waga bez akumulatora: 0,76 kg
- waga z akumulatorem: 1,1 - 2,1 kg
WYPOSAŻENIE SEKATORA AKUMULATOROWEGO MAKITA [DUP181Z]:
- osłona ostrza,
- klucz nasadowy 13 mm [782212-4],
- klucz imbusowy 4 mm [783202-0],
- klucz imbusowy 2,5 mm [783208-8],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DUP181.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DUP181.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DUP181.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,1 - 2,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,76 kg |
| na wyposażeniu: | osłona ostrza, klucz nasadowy 13 mm [782212-4], klucz imbusowy 4 mm [783202-0], klucz imbusowy 2,5 mm [783208-8], instrukcja obsługi |
| wymiary: | 300 x 75 x 113 mm |
| max średnica cięcia: | 30 mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 70 dB |
| EAN: | 197050013804 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
