Akumulatorowy sekator ogrodniczy 35mm; 43,2V Bahco [BCL23] 3,4Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL23
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 60600 pkt. |
Akumulatorowy sekator ogrodowy 43,2V Bahco [BCL23] o wytrzymałej i solidnej konstrukcji, przeznaczony do intensywnego przycinania winorośli oraz drzew owocowych i ozdobnych. Dostarczany z akumulatorem, ładowarką i kaburą, pakowany w walizce z tworzywa.
Progresywny spust umożliwia dwustopniowe otwieranie ostrza: 23 mm do szybkiego i wydajnego przycinania lub 35 mm do intensywnego i mocnego przycinania. Niezwykle wydajny silnik bezszczotkowy i pojemny akumulator pozwalają na długą pracę z dużą łatwością i precyzją.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy sekator ogrodniczy 35mm, 43,2V Bahco [BCL23]:
- sekator o wytrzymałej i solidnej konstrukcji, przeznaczony do intensywnego przycinania winorośli oraz drzew owocowych i ozdobnych,
- z dwustopniowym otwieraniem ostrza pozwalającym na cięcie zarówno małych, jak i grubych gałęzi oraz miękkiego i bardzo twardego drewna:
- 23 mm do szybkiego i wydajnego przycinania,
- 35 mm do intensywnego i mocnego przycinania,
- silne cięcia umożliwiają wydajne przycinanie przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu, precyzji i wyjątkowej wydajności,
- wysokiej jakości, chromowane, japońskie ostrze stalowe SK5 zachowuje ostrość, zmniejsza tarcie i zapewnia doskonałą odporność na zużycie i korozję,
- niezwykle wydajny silnik bezszczotkowy pozwala na długą pracę z dużą łatwością i precyzją,
- pojemny akumulator umożliwia intensywne użytkowanie sekatora, a zintegrowana jednostka sterująca jest łatwa do odczytu i wyświetla liczbę cięć i poziom naładowania akumulatora,
- antypoślizgowy, miękki uchwyt sekatora umożliwia pewny i wygodny chwyt,
- dobry dostęp do pokrywy serwisowej ułatwia regulację i wymianę ostrzy,
- otwór na smar i system blokady nakrętek ułatwiają konserwację,
- konstrukcja sekatora sprawia, że może być używany zarówno przez osoby lewo-, jak i praworęczne,
- sekator dostarczany jest z akumulatorem, ładowarką, kaburą, pasem i opaską, pakowany w mocnym opakowaniu z wyjmowaną pianką, co umożliwia łatwe przechowywanie podczas użytkowania.
Parametry sekatora Bahco [BCL23]:
- napięcie zasilania: 43,2V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 3,4 Ah,
- zużycie energii: 147 Wh,
- maksymalna wydajność: 1296 W,
- czas pracy: 8 - 10 godzin,
- czas ładowania: 90 min.,
- regulacja rozwarcia ostrza: 2-stopniowa,
- średnica cięcia przy pełnym otwarciu: 35 mm,
- średnica cięcia przy półotwarciu: 23 mm,
- długość całkowita: 288 mm
- waga (bez akumulatora): 0,88 kg,
- waga akumulatora: 1,05 kg
Wyposażenie sekatora Bahco [BCL23]:
- akumulator [BCL2B1],
- ładowarka [BCL2C1],
- kabura [BCL2HOL],
- pas [BCL2BE],
- opaska [BCLAB],
- smar [BCL2GR],
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 43,2 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 3,4 Ah |
| waga bez akumulatora: | 0,88 kg |
| na wyposażeniu: | akumulator [BCL2B1], ładowarka [BCL2C1], kabura [BCL2HOL], pas [BCL2BE], opaska [BCLAB], smar [BCL2GR], walizka z tworzywa, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 280 mm |
| moc znamionowa: | 1296 W |
| max średnica cięcia: | 35 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 7314150498291 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 5.767 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
