    DTW190RFJ
Promocja -7%
1013,51zł brutto
823,99zł netto
1095,55zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 10135 pkt.
Profesjonalny akumulatorowy klucz udarowy 1/2" Makita DTW190RFJ z 2 akumulatorami 18V Li-Ion 3,0Ah i szybką ładowarką, pakowany w walizce systemowej MakPac.
Klucz udarowy DTW190 przeznaczony jest do profesjonalnych prac montażowych. Ma bardzo dobre parametry pracy (moment obrotowy 190Nm!!).
Jest wygodny w użyciu dzięki niewielkim rozmiarom i kompaktowej konstrukcji.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowy klucz udarowy 18V Li-Ion na kwadrat 1/2" firmy Makita DTW190RFJ:
  • wysokiej klasy klucz udarowy przeznaczony do prac profesjonalnych o dużej intensywności,
  • wyposażony jest w mocny czterobiegunowy silnik pozwalający osiągnąć wysokie parametry pracy,
  • diody LED podświetlają miejsce pracy (mają funkcje opóźnionego wygaszania),
  • niewielkie rozmiary pozwalają na wygodną prace w miejscach o ograniczonym dostępie,
  • regulacja prędkości obrotowej,
  • obroty lewo/prawo i hamulec,
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA DTW190:
  • napięcie zasilania: 18 V,
  • typ akumulatorów: Li-ion,
  • typ mocowania: kwadrat 1/2"
  • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2300 obr./min,
  • częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3000 /min,
  • śruby standardowe: M8 - M16,
  • śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M8 - M12,
  • maksymalny moment obrotowy: 190 Nm,
  • wymiary - długość całkowita: 176 mm,
  • waga (EPTA): 1,4 - 1,8 kg,
  • obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
zestaw DTW190RTJ zawiera:
  • klucz udarowy DTW190,
  • 2 akumulatory 18V Li-Ion o pojemności 3,0Ah: BL1830B,
  • 1 ładowarkę DC18RC: 195584-2,
  • 1 walizkę systemową MAKPAC typ 2: 821550-0,
  • 1 wkład do walizki MAKPAC: 838550-3,
  • instrukcja obsługi.
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów: 18 V
liczba akumulatorów: 2 szt
pojemność akumulatora: 3.0 Ah
waga z akumulatorem: 1,5 kg
na wyposażeniu: 2 akumulatory 18V Li-Ion 3,0Ah ; ładowarka DC18RC [195584-2], walizka MACPAC typ2 [821551-5]
częstotliwość udaru: 0-3000 udar/min
typ mocowania : kwadrat 1/2''
typ silnika: szczotkowy (komutatorowy)
wymiary: dł 175 mm
max moment obrotowy : 190 Nm
liczba biegów: 1
opakowanie: walizka MAKPAC
EAN: 088381812146
stan: nowy
obsługiwane serie akumulatorów: LXT 18V