akumulatorowy klucz udarowy 1/2'', 190Nm, 18V, 2x3,0Ah Makita [DTW190RFJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DTW190RFJ
1013,51zł brutto
823,99zł netto
1095,55zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10135 pkt. |
Profesjonalny akumulatorowy klucz udarowy 1/2" Makita DTW190RFJ z 2 akumulatorami 18V Li-Ion 3,0Ah i szybką ładowarką, pakowany w walizce systemowej MakPac.
Klucz udarowy DTW190 przeznaczony jest do profesjonalnych prac montażowych. Ma bardzo dobre parametry pracy (moment obrotowy 190Nm!!).
Jest wygodny w użyciu dzięki niewielkim rozmiarom i kompaktowej konstrukcji.
Polecamy szeroki wybór najwyższej jakości nasadek i akcesoriów udarowych firm BAHCO, IRIMO, KOKEN i WERA
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy klucz udarowy 18V Li-Ion na kwadrat 1/2" firmy Makita DTW190RFJ:
- wysokiej klasy klucz udarowy przeznaczony do prac profesjonalnych o dużej intensywności,
- wyposażony jest w mocny czterobiegunowy silnik pozwalający osiągnąć wysokie parametry pracy,
- diody LED podświetlają miejsce pracy (mają funkcje opóźnionego wygaszania),
- niewielkie rozmiary pozwalają na wygodną prace w miejscach o ograniczonym dostępie,
- regulacja prędkości obrotowej,
- obroty lewo/prawo i hamulec,
- gumowana ergonomiczna rękojeść podnosi komfort pracy i zapewnia pewny uchwyt w każdych warunkach,
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA DTW190:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/2"
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2300 obr./min,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3000 /min,
- śruby standardowe: M8 - M16,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M8 - M12,
- maksymalny moment obrotowy: 190 Nm,
- wymiary - długość całkowita: 176 mm,
- waga (EPTA): 1,4 - 1,8 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
zestaw DTW190RTJ zawiera:
- klucz udarowy DTW190,
- 2 akumulatory 18V Li-Ion o pojemności 3,0Ah: BL1830B,
- 1 ładowarkę DC18RC: 195584-2,
- 1 walizkę systemową MAKPAC typ 2: 821550-0,
- 1 wkład do walizki MAKPAC: 838550-3,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V Li-Ion 3,0Ah ; ładowarka DC18RC [195584-2], walizka MACPAC typ2 [821551-5] |
| częstotliwość udaru: | 0-3000 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2300 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 175 mm |
| max moment obrotowy : | 190 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381812146 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.1 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Dtw190 |
