Akumulatorowe nożyce na wysięgniku, 45cm, FATMAX V20, Stanley [SFMCPH845B-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCPH845B-XJ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5123 pkt. |
Akumulatorowe nożyce na wysięgniku, 45cm, FATMAX V20, Stanley [SFMCPH845B-XJ]
Wygodne narzędzie do przycinania wysokich i trudno dostępnych żywopłotów.
Ostrze z hartowanej stali o długości 45 cm i rozstawie zębów 18 mm zapewnia precyzyjne oraz skuteczne cięcie, a obrotowa głowica 180° z 5 pozycjami ułatwia dopasowanie kąta pracy.
Wysięgnik o zasięgu do 3,4 m pozwala pracować bez drabiny, zwiększając bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Lekka konstrukcja 4,1 kg, oraz kompatybilność z systemem akumulatorowym Stanley FATMAX V20 czynią je praktycznym wyborem do pielęgnacji ogrodu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowe nożyce na wysięgniku, 45cm, FATMAX V20, Stanley [SFMCPH845B-XJ]
- 45 cm ostrze ze stemplowanej hartowanej stali zapewnia dokładne przycinanie i długą żywotność narzędzia,
- zasięg do 3,4 metra pozwala przycinać wysokie lub trudno dostępne żywopłoty bez użycia drabiny,
- głowica obracana o 180 stopni z 5 regulowanymi pozycjami cięcia daje komfort, kontrolę i większą wydajność pracy,
- kompaktowa konstrukcja ważąca 4,1 kilograma zmniejsza zmęczenie podczas długotrwałego użytkowania,
- wbudowany wskaźnik poziomu naładowania akumulatora pozwala szybko sprawdzić poziom energii podczas pracy,
- zintegrowany hak do zawieszania kompatybilny z systemem ściennym STANLEY Track umożliwia wygodne i bezpieczne przechowywanie w garażu, warsztacie lub domu,
- część systemu Stanley Fatmax V20 zapewnia kompatybilność akumulatora z wieloma narzędziami tej serii.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYC Stanley [SFMCPH845B-XJ]
- długość ostrza: 45 cm,
- długość całkowita z wysięgnikiem: 340 cm,
- rozstaw noży: 18 mm,
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- waga: 4,1 kg, bez akumulatora.
| rozstaw noży [mm]: | 18 |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| długość ostrza: | 45 mm |
| waga bez akumulatora: | 4,1 kg |
| wymiary: | dł 340 mm |
| EAN: | 5054905313678 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
