    UN460WDWA
Promocja -4%
834,53zł brutto
678,48zł netto
873,05zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 8345 pkt.
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na teleskopowym wysięgniku 10,8V (12V max) Makita [UN460WDWA] o długości ostrza 46 cm i długości całkowitej do 251 cm. W tej wersji nożyce dostarczane są z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowane w kartonie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku 12V max (10,8V)  Makita [UN460WDWA]:
  • doskonale sprawdzą się do przycinania wysokich i trudno dostępnych żywopłotów,
  • wysoka częstotliwość skoków zapewnia gładkie i wydajne przycinanie,
  • wykonane w technologii XPT, dzięki czemu wykazują podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
  • osłona akumulatora chroni go przed uszkodzeniami,
  • w tej wersji nożyce dostarczane są z 1 akumulatorem 2,0Ah i ładowarką, pakowane w kartonie.
Parametry nożyc do żywopłotu Makita [UN460WDWA]:
  • napięcie zasilania: 12V max (10,8V),
  • typ akumulatorów: Li-Ion,
  • obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
  • długość ostrza: 46 cm,
  • częstotliwość skoków: 3600 skoków/min,
  • długość całkowita: 1889 – 2511 mm,
  • waga: 2,8 - 3,0 kg
Wyposażenie nożyc na wysięgniku Makita [UN460WDWA]:
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów:
  • 10,8 V
  • 12 V
liczba akumulatorów: 1 szt
pojemność akumulatora: 2.0 Ah
długość ostrza: 460 mm
waga z akumulatorem: 3,0 kg
waga bez akumulatora: 2,8 kg
na wyposażeniu: akumulator BL1021B (12V max / 2,0Ah): [197396-9], ładowarka DC10WD: [197343-0], ostrze tnące 46cm: [191P00-8], osłona ostrza tnącego: [413720-1], instrukcja obsługi
typ silnika: szczotkowy (komutatorowy)
wymiary: dł. 1889 – 2511 mm
częstotliwość skoków na biegu jałowym: 3600 skok/min
opakowanie: karton
EAN: 088381745291
stan: nowy
obsługiwane serie akumulatorów: CXT 10,8V / 12V