Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku, ostrze 46cm, Makita [UN460WDWA] 12V max, 2,0Ah, Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:UN460WDWA
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8345 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na teleskopowym wysięgniku 10,8V (12V max) Makita [UN460WDWA] o długości ostrza 46 cm i długości całkowitej do 251 cm. W tej wersji nożyce dostarczane są z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowane w kartonie.
Wysięgnik można regulować w zakresie od 188 cm do 251 cm, co daje zasięg do wysokości około 4,4 metra.
Znakomite, bardzo lekkie akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku, które doskonale sprawdzą się do przycinania wysokich i trudno dostępnych żywopłotów. Wykonane w technologii XPT, dzięki czemu są odporne na pył i wilgoć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku 12V max (10,8V) Makita [UN460WDWA]:
- doskonale sprawdzą się do przycinania wysokich i trudno dostępnych żywopłotów,
- wysoka częstotliwość skoków zapewnia gładkie i wydajne przycinanie,
- wykonane w technologii XPT, dzięki czemu wykazują podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wysięgnik można regulować w zakresie od 188 cm do 251 cm, co daje zasięg do wysokości około 4,4 metra, w zależności od wysokości operatora,
- 10 stopniowa regulacja ustawienia kąta głowicy tnącej (regulacja w zakresie od 60° w górę do 75° w dół - co 15°),
- uchwyt przedni posiada możliwość dostosowania pozycji w celu zapewnienia maksymalnej wydajności oraz komfortu pracy użytkownika,
- teleskopowa konstrukcja pozwala beznarzędziowo regulować długość całkowitą urządzenia w zależności od potrzeb,
- włącznik zasilania jest dostępny z obu stron narzędzia, co pozwala na wygodną pracę zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych,
- osłona akumulatora chroni go przed uszkodzeniami,
- nożyce akumulatorowe są przyjazne dla środowiska dzięki zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskiemu poziomowi hałasu,
- w tej wersji nożyce dostarczane są z 1 akumulatorem 2,0Ah i ładowarką, pakowane w kartonie.
Parametry nożyc do żywopłotu Makita [UN460WDWA]:
- napięcie zasilania: 12V max (10,8V),
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- długość ostrza: 46 cm,
- częstotliwość skoków: 3600 skoków/min,
- długość całkowita: 1889 – 2511 mm,
- waga: 2,8 - 3,0 kg
Wyposażenie nożyc na wysięgniku Makita [UN460WDWA]:
- akumulator BL1021B (12V max / 2,0Ah): [197396-9],
- ładowarka DC10WD: [197343-0],
- ostrze tnące 46cm: [191P00-8],
- osłona ostrza tnącego: [413720-1],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| długość ostrza: | 460 mm |
| waga z akumulatorem: | 3,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,8 kg |
| na wyposażeniu: | akumulator BL1021B (12V max / 2,0Ah): [197396-9], ładowarka DC10WD: [197343-0], ostrze tnące 46cm: [191P00-8], osłona ostrza tnącego: [413720-1], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł. 1889 – 2511 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 3600 skok/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381745291 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.2 kg |
| długość opakowania: | 200.5 cm |
| szerokość opakowania: | 15.5 cm |
| wysokość opakowania: | 18.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
