    UH020GD101
1904,68zł brutto
1548,52zł netto
2164,41zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 19047 pkt.
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 40V max XGT Makita UH020GD101, z ostrzem o długości 50 cm, dostarczane z 1 akumulatorem o pojemności 2,5 Ah i ładowarką, pakowane w kartonie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 50 cm, 40V max XGT, Makita [UH020GD101]:
  • wyposażone w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
  • wyprodukowane w Technologii XPT, dzięki czemu mają podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
  • wyposażone w standardowe ostrze, maksymalne rozwarcie ostrzy wynosi 20 mm,
  • posiadają funkcję anty-restart oraz hamulec elektryczny zapewniające bezpieczną pracę,
  • konstrukcja nożyc minimalizuje wibracje i zapewnia wygodną pracę,
  • przycisk obrotów wstecznych pozwala na rozwarcie ostrzy i uwolnienie zablokowanej gałęzi,
  • kontrolka stanu naładowania akumulatora,
  • nożyce dostarczane są z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowane w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU MAKITA [UH020GD101]:
  • napięcie zasilania: 40V max,
  • typ akumulatorów: Li-Ion,
  • obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
  • długość ostrza: 600 mm,
  • rozstaw zębów: 30 mm,
  • maksymalne rozwarcie ostrzy: 20 mm,
  • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2 100 obr./min.,
  • częstotliwość skoków: 4200 skoków/min.,
  • poziom mocy akustycznej: 91 dB(A),
  • poziom ciśnienia akustycznego: 83 dB(A),
  • współczynnik hałasu: 3 dB(A),
  • poziom wibracji (przycinanie żywopłotu): ≤ 2,5 m/s²,
  • współczynnik wibracji Kh (przycinanie żywopłotu): 1,5 m/s²,
  • wymiary (D x S x W): 929 x 207 x 185 mm,
  • waga bez akumulatora: 2,3 kg,
  • waga z akumulatorem: 3,0 - 4,2 kg
WYPOSAŻENIE NOŻYC DO ŻYWOPŁOTU MAKITA [UH020GD101]:
  • 1 akumulator BL4025 (40V max XGT / 2,5 Ah),
  • ładowarka DC40RA,
  • ostrze tnące do żywopłotu 500 mm [1914G4-7],
  • osłona ostrza 500 mm [413L91-8],
  • instrukcja obsługi
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/UH020G.pdf
rozstaw noży [mm]: 30
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów: 40 V
liczba akumulatorów: 1 szt
pojemność akumulatora: 2.5 Ah
długość ostrza: 500 mm
waga bez akumulatora: 2,3 kg
na wyposażeniu: 1 akumulator BL4025 (40V max XGT / 2,5 Ah), ładowarka DC40RA, ostrze tnące do żywopłotu 500 mm [1914G4-7], osłona ostrza 500 mm [413L91-8], instrukcja obsługi
typ silnika: bezszczotkowy
wymiary: 929 x 207 x 185 mm
częstotliwość skoków na biegu jałowym: 4200 skok/min
max średnica cięcia: 20 mm
opakowanie: karton
natężenie hałasu: 91 dB
EAN: 197050006011
stan: nowy
obsługiwane serie akumulatorów: XGT 40V max