akumulatorowa, teleskopowa podkaszarka do trawy 18V Makita [DUR181SY] 1,5Ah, Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DUR181SY
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6860 pkt. |
Akumulatorowa podkaszarka do trawy 18V Makita DUR181SY, w tej wersji dostarczana jest z 1 akumulatorem o pojemności 1,5 Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Podkaszarka posiada regulowany uchwyt typu pętla i rurę teleskopową z regulacją długości w zakresie 1229 - 1433 mm. Ma funkcję cięcia trawy przy krawędziach oraz możliwość ustawienia kąta cięcia w 5 pozycjach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa teleskopowa podkaszarka do trawy 18V Makita [DUR181SY]:
- akumulatorowa podkaszarka do trawy z kontrolką stanu naładowania akumulatora,
- z regulowanym uchwytem typu pętla i teleskopową rurą z regulacją długości w zakresie do 19 cm,
- posiada blokadę wyłącznika, co podnosi bezpieczeństwo pracy,
- podkaszarka ma funkcję cięcia trawy przy krawędziach (głowica przestawiana w zakresie do 180°) oraz możliwość ustawienia kąta cięcia w 5 pozycjach,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- w tej wersji dostarczana jest z 1 akumulatorem 1,5Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Parametry techniczne podkaszarki 18V Makita [DUR181SY]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 1,5 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 7800 obr./min.,
- szerokość cięcia: 26 cm,
- gwint wrzeciona: M8 x 1,5LH,
- standardowe narzędzie tnące: 1-żyłkowa głowica tnąca,
- wymiary (D x S x W): 1229 - 1433 x 297 x 235 mm,
- wymiary (długość całkowita): 1229 - 1433 mm,
- waga (EPTA): 2,8 - 3,1 kg
Wyposażenie podkaszarki Makita [DUR181SY]:
- 1 akumulator BL1815N (18 V / 1,5 Ah),
- ładowarka DC18SD [194533-6],
- pas barkowy [125516-5],
- 1-żyłkowa głowica tnąca [196146-9],
- żyłka nylonowa [196148-5],
- osłona głowicy,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga z akumulatorem: | 3,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,8 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL1815N (18 V / 1,5 Ah), ładowarka DC18SD [194533-6], pas barkowy [125516-5], 1-żyłkowa głowica tnąca [196146-9], żyłka nylonowa [196148-5], osłona głowicy, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 7800 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 1229 - 1433 x 297 x 235 mm |
| szerokość koszenia: | 26 cm |
| gwint wrzeciona: | M8x1,5LH |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381675574 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.75 kg |
| długość opakowania: | 22 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 123 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
