akumulatorowa piła łańcuchowa 25cm, 18V Li-Ion, LXT Makita, [DUC254Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUC254Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10486 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa pilarka łańcuchowa 18V firmy Makita model DUC254Z, z mieczem o długości 25cm, pakowana w kartonie. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
Piła łańcuchowa DUC254Z posiada wydajny silnik bezszczotkowy oraz regulację prędkości przesuwu łańcucha 0-24m/s, można nią sprawnie ciąć gałęzie o różnych grubościach. Wykonana jest w technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Piła wyposażona jest w uchwyt do mocowania zabezpieczenia do pracy na wysokościach. Świetne narzędzie dla profesjonalistów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka łańcuchowa Li-Ion 18V Makita DUC254Z:
- piła łańcuchowa z prowadnicą o długości 25cm,
- piła wyposażona jest wysoce wydajny silnik bezszczotkowy,
- wykonana jest w technologii XPT – gwarantującą podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- automatyczne smarowanie wydłuża żywotność prowadnicy i łańcucha,
- regulacja poziomu oleju pozwala na optymalne smarowanie w zależności od rodzaju ciętego drewna,
- regulacja prędkości przesuwu łańcucha 0-24m/s pozwala na sprawne cięcie gałęzi o różnej grubości,
- blokada włącznika zapobiega przypadkowemu uruchomieniu pilarki,
- funkcja łagodnego rozruchu i szybki hamulec elektryczny,
- duże, gumowe, antypoślizgowe, uchwyty zapewniające pewne trzymanie narzędzia i wygodę przy dłuższym użytkowaniu,
- zaczep na karabińczyk do mocowania liny do prac na wysokościach,
- zabezpieczenie przed utratą nakrętki mocującej podczas regulacji lub wymiany łańcucha,
- akumulator i ładowarka dostępne są oddzielnie
parametry Piły łańcuchowej Makita DUC254:
- napięcie: 18V
- długość prowadnicy: 25cm
- prędkość przesuwu łańcucha: 0-24 m/s
- podziałka łańcucha: 3/8"
- szerokość rowka: 1,1 mm,
- typ łańcucha: 90PX, 91PX,
- waga: 2,8 kg.
Wyposażenie piły łańcuchowej Makita DUC254Z:
- prowadnica łańcucha 25cm: 161846-0,
- łańcuch tnący: 199075-5,
- osłona zespołu tnącego: 458501-6,
- klucz montażowy: 782023-7,
- instrukcja obsługi.
Na standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 2,8 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica 25cm, łańcuch, osłona zespołu tnącego, klucz 13-16 |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| długość prowadnicy: | 25 cm |
| prędkość łańcucha: | 24 m/s |
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| szerokość rowka: | 1,1 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 140 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381857543 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| masa z opakowaniem: | 3.22 kg |
| długość opakowania: | 38 cm |
| szerokość opakowania: | 21 cm |
| wysokość opakowania: | 22.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
