kosiarka żyłkowa z kółkiem prowadzącym 800W / 33cm Black+Decker [GL8033-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:GL8033-QS
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3161 pkt. |
Mocna, ergonomiczna kosiarka żyłkowa do trawy Black&Decker model GL8033-QS wyposażona w silnik o mocy 800W, dwie kasety z żyłką. Szerokość koszenia 33cm.
Przeznaczona jest do pielęgnacji przydomowych trawników, do przycinania trawy w miejscach trudno dostępnych - ma funkcję obcinania brzegów trawnika.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna kosiarka żyłkowa do trawy 800W Black+Decker GL8033
- mocna, ergonomiczna kosiarka żyłkowa do trawy
- wyposażona w silnik o mocy 800W
- ustawiana w kilku pozycjach druga rękojeść oraz teleskopowa aluminiowa rękojeść – optymalne, ergonomiczne ustawienie rękojeści i całego narzędzia. Praca wykaszarką GL8033 jest bardzo wygodna
- mocna żyłka typu HDL przeznaczona do koszenia chwastów i grubych traw,
- funkcja 1-stronnego automatycznego przedłużania żyłki (AFS), samoczynnie wydłuża urwaną żyłkę do jej prawidłowej długości - bez udziału operatora,
- kółko prowadzące ułatwia perfekcyjne przycinanie brzegów trawników,
- dobre wyważenie, wygoda i sterowalność na skutek górnego ulokowania silnika,
- Technologia E-Drive: system przekładni wytwarzający wysoki moment obrotowy - pozwala na szybsze koszenie,
parametry kosiarki żyłkowej do trawy GL8033
- szerokość koszenia: 33 cm,
- wysuw żyłki: automatyczny,
- średnica żyłki: 2 mm,
- obroty: 7 000 obr/min,
- waga - 3,2 kg
Żyłkowa kosiarka elektryczna przeznaczona jest do pielęgnacji przydomowych trawników. Szczególnie przydatna jest do przycinania trawy w miejscach trudno dostępnych, dzięki funkcji obcinania brzegów trawnika.
| na wyposażeniu: | szpulka standardwej żyłki, szpulka żyłki HDL |
| moc znamionowa: | 800 W |
| szerokość koszenia: | 33 cm |
| opakowanie: | karton |
| średnica żyłki: | 2,0 mm |
| EAN: | 5035048435014 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
