Akumulatorowa przyssawka próżniowa 3.7V 2Ah, OCTO-KONG ENERGY, Rubi [66978]
-
Producent:
-
Kod producenta:66978
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3668 pkt. |
Akumulatorowa przyssawka 3.7V 2Ah, OCTO-KONG ENERGY, Rubi [66978] dostarczana z kablem USB-C, pakowana w walizce.
Podnośnik próżniowy przeznaczony do bezpiecznego przenoszenia szkła, tworzyw i płyt o różnych powierzchniach.
Wyposażony w przyssawkę 220 mm, wyświetlacz LED oraz wodoodporny i pyłoszczelny przycisk zasilania oraz złącze ładowania.
Jest w stanie udźwignąć do 150 kg w pionie i 75 kg w poziomie oraz automatycznie utrzymać podciśnienie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa przyssawka próżniowa 3.7V 2Ah, OCTO-KONG ENERGY, Rubi [66978]
- podnośnik próżniowy zapewnia bezpieczne i wydajne przenoszenie szkła, tworzyw sztucznych, paneli drewnianych, blachy stalowej oraz płytek ceramicznych o gładkich i chropowatych powierzchniach,
- przyssawka próżniowa o średnicy 220 mm wyposażona jest w wbudowany akumulator 3.7V o pojemności 2.0Ah, ładowany przy pomocy kabla USB-C,
- posiada wodoodporny i pyłoszczelny przycisk zasilania oraz złącze do ładowania,
- jest wyposażona w cyfrowy wyświetlacz LED z 4 wskaźnikami: zasilanie / zassanie / status akumulatora / zwolnienie,
- maksymalny udźwig wynosi 150 kg przy podnoszeniu wertykalnym oraz 75 kg przy podnoszeniu horyzontalnym,
- urządzenie szybko wytwarza podciśnienie i automatycznie je uzupełnia, gdy wykryje spadek ciśnienia,
- ergonomiczny, dwumateriałowy uchwyt, zaprojektowany dla pewnego chwytu,
- podnośnik dostarczany jest z kablem USB-C, pakowany w walizce z tworzywa,
PARAMETRY TECHNICZNE PODNOŚNIKA PRÓŻNIOWEGO RUBI [66978]
- napięcie zasilania: 3.7 V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- pojemność wbudowanego akumulatora: 2.0 Ah,
- maksymalny udźwig: 150 kg wertykalnie / 75 kg horyzontalnie,
- średnica przyssawki: 220 mm,
- waga: 1.3 kg,
WYPOSAŻENIE PRZYSAWKI DO PŁYTEK RUBI [66978]
- kabel USB-C,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 3,7 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga kg: | 1.3 kg |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 8413797669787 |
| stan: | nowy |
| maksymalny udźwig: | 150 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
