akumulatorowa przyssawka próżniowa do płytek 3,7V, OCTO-USB ENERGY, Rubi [66967] 2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:66967
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3313 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa przyssawka próżniowa OCTO-USB ENERGY, RUBI 66967, wyposażona w wbudowany akumulator 3,7V o pojemności 2,0Ah, dostarczana z kablem USB-C, pakowana w walizce.
Podnośnik próżniowy o maksymalnym udźwigu w poziomie 140 kg. Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz oraz wodoodporne i pyłoszczelne przyciski. Umożliwia bezpieczne i pewne podnoszenie oraz przenoszenie płytek ceramicznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
PRÓŻNIOWA PRZYSSAWKA AKUMULATOROWA DO PŁYTEK, 3,7V OCTO-USB ENERGY, Rubi [66967]:
- podnośnik próżniowy umożliwiający bezpieczne i pewne podnoszenie oraz przenoszenie płytek ceramicznych,
- przyssawka próżniowa wyposażona jest w wbudowany akumulator 3,7V o pojemności 2,0Ah, ładowany przy pomocy kabla USB-C,
- posiada wodoodporne i pyłoszczelne przyciski,
- jest wyposażona w cyfrowy wyświetlacz z 4 wskaźnikami: zassana / zwolnienie / włączona / ładowanie + wskaźnik ciśnienia mbar,
- maksymalny udźwig wynosi 140 kg dla płaskich i gładkich powierzchni przy podnoszeniu poziomym,
- podnośnik dostarczany jest z kablem USB typu C, pakowany w walizce z tworzywa.
PARAMETRY TECHNICZNE PODNOŚNIKA PRÓŻNIOWEGO RUBI [66967]:
- napięcie zasilania: 3,7V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- pojemność wbudowanego akumulatora: 2,0 Ah,
- maksymalny udźwig: 140 kg poziomo,
- średnica zewnętrzna: 220 mm,
- waga: 1,21 kg
WYPOSAŻENIE PRZYSAWKI DO PŁYTEK RUBI [66967]:
- kabel USB-C,
- walizka,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 3,7 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga kg: | 1,21 kg |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 8413797669671 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| maksymalny udźwig: | 140 kg |
| długość opakowania: | 28 cm |
| szerokość opakowania: | 26 cm |
| wysokość opakowania: | 10.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
