akumulatorowy podnośnik próżniowy 18V XR GRABO DeWalt [DCE590D1T-QW] 2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DCE590D1T-QW
Promocja trwa do 31.05.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15594 pkt. |
Profesjonalny akumulatorowy podnośnik próżniowy 18V XR, GRABO, DeWALT DCE590D1T-QW, o maksymalnym udźwigu w poziomie 120 kg i w pionie 60 kg, dostarczany z 1 akumulatorem o pojemności 2,0Ah i ładowarką, pakowany w walizce systemowej TStak.
Lekki podnośnik próżniowy umożliwia bezpieczne i pewne podnoszenie oraz przenoszenie różnego rodzaju materiałów, zarówno ciężkich, jak i delikatnych, takich jak np. szkło, metal, drewno, kamień, płyty ceramiczne i gipsowe, czy inne materiały o płaskiej powierzchni. Wyjątkowa konstrukcja podnośnika i dopracowany system podciśnieniowy zapewnia pewne trzymanie materiałów i znikome ryzyko ich uszkodzenia.
Podnośnik umożliwia pewne i bezpieczne trzymanie materiałów zarówno o gładkiej, jak i porowatej powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.PRÓŻNIOWY PODNOŚNIK AKUMULATOROWY, 18V XR, GRABO, DEWALT [DCE590D1T-QW]:
- podnośnik próżniowy umożliwia bezpieczne i pewne podnoszenie oraz przenoszenie różnego rodzaju materiałów, zarówno ciężkich, jak i delikatnych,
- maksymalny udźwig wynoszący 120 kg w poziomie i 60 kg w pionie pozwala na przemieszczanie materiałów takich jak np. szkło, metal, drewno, kamień, płyty ceramiczne i gipsowe, czy inne materiały o płaskiej powierzchni,
- znajdzie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, przy pracach konstrukcyjnych i wszystkich innych dziedzinach, gdzie wymagane jest podnoszenie różnego rodzaju materiałów,
- może być stosowany do przytrzymywania materiałów o różnych powierzchniach, zarówno gładkich jak i porowatych,
- podnośnik wyposażony jest w cyfrowy czujnik próżni automatycznie dostosowujący ciśnienie i jednocześnie ostrzegający operatora kiedy ciśnienie zaczyna spadać, co zapewnia bezpieczną pracę,
- system podciśnieniowy zapewnia pewne trzymanie materiałów i znikome ryzyko ich uszkodzenia,
- lekka i ergonomiczna podnośnika konstrukcja zapewnia wygodną obsługę,
- podnośnik dostarczany jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowany w walizce systemowej TStak.
PARAMETRY TECHNICZNE PODNOŚNIKA PRÓŻNIOWEGO 18V XR, GRABO, DEWALT [DCE590D1T-QW]:
- napięcie zasilania: 18V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- maksymalny udźwig:
- poziomo: 120 kg,
- pionowo: 60 kg, - kontrola próżni: automatyczna z czujnikiem cyfrowym,
- waga (bez akumulatora): 1 kg
WYPOSAŻENIE PODNOŚNIKA PRÓŻNIOWEGO GRABO DEWALT [DCE590D1T-QW]:
- 1 akumulator 18V XR / 2,0 Ah,
- ładowarka,
- osłona ochronna uszczelki,
- walizka TStak,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga kg: | 2 kg |
| waga bez akumulatora: | 1 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator 18V XR / 2,0 Ah, ładowarka, osłona ochronna uszczelki, walizka TStak, instrukcja obsługi |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5054905321642 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| maksymalny udźwig: | 120 kg |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.00 kg |
| długość opakowania: | 25.00 cm |
| szerokość opakowania: | 15.00 cm |
| wysokość opakowania: | 17.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
