akumulatorowa podkaszarka do trawy 30cm, 18V Li-Ion, LXT Makita [DUR190URT3]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUR190URT3
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17155 pkt. |
Akumulatorowa podkaszarka do trawy Makita DUR190URT3 posiada 3 prędkości koszenia i tryb ADT, dzięki czemu automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy, oraz funkcję usuwania odpadów trawy - poprzez powolne, lewe obroty ostrza.
W tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką. Pakowana w kartonie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
AKUMULATOROWA PODKASZARKA DO TRAWY, MAKITA DUR190URT3:
- kosa do trawy zasilana jednym akumulatorem 18V,
- posiada w nowoczesny bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- dzięki technologii ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- wyposażona w technologię AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego (tzw. kick-back),
- posiada 3-stopniową elektroniczną regulację obrotów,
- ma bardzo przydatny przycisk obrotów wstecznych (powolne, lewe obroty w celu samooczyszczenia narzędzia tnącego),
- wyposażona w wygodny, asymetryczny uchwyt typu kierownica z włącznikiem spustowym,
- ma beznarzędziową blokadę wrzeciona ułatwiającą wymianę narzędzia tnącego,
- wyposażona w hamulec elektryczny oraz łagodny rozruch,
- do podkaszarki dołączona została uniwersalna osłona do wszystkich narzędzi tnących,
- ma możliwość zastosowania głowicy tnącej z nożami z poliamidu oraz 3-zębnego noża tnącego (opcja),
- podkaszarka nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dostarczana z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RC.
PARAMETRY TECHNCZNE AKUMULATOROWEJ KOSIARKI DUR190URT3:
- napięcie zasilania: 18 V
- typ akumulatorów: Li-ion
- prędkości robocze:
- 1 bieg: 0-3500 obr/min,
- 2 bieg: 0-5100 obr/min,
- 3 bieg: 0-6000 obr/min,
- tryb ADT: 3500-6000 obr/min
- szerokość cięcia z głowicą żyłkową: 30 cm,
- gwint wrzeciona: M10 x 1,25LH,
- standardowe narzędzie tnące: 2-żyłkowa głowica tnąca,
- wymiary (długość): 1836 mm,
- waga (EPTA): 3,1 - 3,4 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah.
WYPOSAŻENIE PODKASZARKI DUR190URT3:
- 2-żyłkowa głowica tnąca;
- klucz imbusowy 4 [783202-0];
- pas barkowy [125516-5];
- osłona narzędzia tnącego (uniwersalna);
- torba na zestaw kluczy [831304-7];
- 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah);
- ładowarka DC18RC [195584-2];
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 3,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,1 kg |
| na wyposażeniu: | 2-żyłkowa głowica tnąca, osłona głowicy, klucz imbusowy 4, pas barkowy, ładowarka DC18RC [195584-2], 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah) |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-3500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-5100 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-6000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1836 mm |
| szerokość koszenia: | 30 cm |
| gwint wrzeciona: | M10 x 1,25LH |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381720267 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 9.5 kg |
| długość opakowania: | 176.7 cm |
| szerokość opakowania: | 20.3 cm |
| wysokość opakowania: | 20 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
