akumulatorowa podkaszarka do trawy 43cm, 2x18V Li-Ion, 2x5,0Ah, LXT Makita [DUR369APT2]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUR369APT2
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26060 pkt. |
Akumulatorowa podkaszarka do trawy, szerokość koszenia 43cm, Makita model DUR369APT2, w tej wersji z 2 akumulatorami 5,0 Ah i szybką, 2-gniazdową ładowarką. Pakowana w kartonie;
Wyposażona nowoczesne systemy zabezpieczeń i ochrony ADT, AFT, XPT.
Podkaszarka ma 3 prędkości koszenia, oraz funkcję usuwania odpadów trawy - poprzez powolne, lewe obroty ostrza.
po zamówieniu podkaszarki potwierdzimy dostępność i termin dostawy
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa podkaszarka do trawy 43cm Makita model DUR369APT2:
- podkaszarka akumulatorowa zasilana dwoma akumulatorami Li-Ion 2x18 V,
- zastosowano w niej bardzo wytrzymały, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC;
- ma 3 stopniową elektroniczną regulację prędkości obrotowej, a główny włącznik zasilania ma funkcję automatycznego wyłączenia,
- podkaszarka wykonana jest w technologi XPT - podwyższonej odporności na pył i wilgoć,
- wyposażona w technologię ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- posiada technologię AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania narzędzia tnącego (tzw. kick-back),
- ma wygodny, asymetryczny uchwyt typu kierownica z włącznikiem spustowym,
- wyposażona w hamulec elektryczny oraz funkcję łagodnego rozruchu,
- posiada przydatną funkcję usuwania odpadów trawy (powolne, lewe obroty narzędzia tnącego w celu samooczyszczenia),
- dla większego komfortu pracy podkaszarka wyposażona jest w "kierownicę" z uchwytem sterującym typu Joystick,
- akumulatory Li-Ion współpracujące z kosiarką: 1,5Ah; 2,0Ah; 3,0Ah; 4,0Ah; 5,0Ah; 6,0Ah,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki), BL1815,
- w tej wersji z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RD.
parametry techniczne akumulatorowej kosiarki DUR369:
- napięcie zasilania: 2x18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkości robocze:
- 1 bieg: 0-4600 obr/min,
- 2 bieg: 0-5500 obr/min,
- 3 bieg: 0-7000 obr/min,
- tryb ADT: 3500-6500 obr/min,
- szerokość cięcia z głowicą żyłkową: 43 cm,
- gwint wrzeciona: M10x1,25 LH,
- standardowe narzędzie tnące:
- 2-żyłkowa głowica tnąca,
- 2-zębny nóż tnący,
- głowica z nożami z tworzywa,
- wymiary (długość): 1905 mm,
- waga (EPTA): 5,9-6,5 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah.
wyposażenie podkaszarki DUR369APT2:
- 2 x akumulator 5,0Ah: BL1850B,
- szybka, 2-gniazdowa ładowarka: DC18RD,
- 2-żyłkowa głowica tnąca,
- głowica tnąca z nożami z tworzywa 255 mm,
- osłona głowicy żyłkowej,
- 2-zębny nóż tnący 230x25,4 mm,
- osłona noża tnącego,
- uprząż: [122906-3],
- klucz imbusowy 4: [783202-0],
- klucz nasadowy 17,
- torba na zestaw kluczy
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 6,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,9 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 5,0Ah: BL1850B, szybka, 2-gniazdowa ładowarka: DC18RD, 2-żyłkowa głowica tnąca, głowica tnąca z nożami z tworzywa 255 mm, osłona głowicy żyłkowej, 2-zębny nóż tnący 230x25,4 mm, osłona noża tnącego, uprząż: [122906-3], klucz imbusowy 4: [783202-0], klucz nasadowy 17, torba na zestaw kluczy |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-7000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-4600 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-5500 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-7000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 1905 mm |
| szerokość koszenia: | 43 cm |
| gwint wrzeciona: | M10x1,25LH |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381887441 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 14.2 kg |
| długość opakowania: | 190.5 cm |
| szerokość opakowania: | 22 cm |
| wysokość opakowania: | 24.8 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
