akumulatorowa podkaszarka do trawy 18V Makita [DUR192LST] 5,0Ah, Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DUR192LST
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9109 pkt. |
Akumulatorowa podkaszarka do trawy 18V Makita DUR192LST, w tej wersji dostarczana z 1 akumulatorem 5,0Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Dwubiegowa podkaszarka z płynną regulacją prędkości obrotowej przy pomocy spustu włącznika. Posiada mocny i wydajny bezszczotkowy silnik prądu stałego, hamulec elektryczny oraz łagodny rozruch. Wykonana została w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
AKUMULATOROWA PODKASZARKA DO TRAWY 18V MAKITA DUR192LST:
- akumulatorowa podkaszarka zasilana jednym akumulatorem 18 V,
- podkaszarka przeznaczona do pracy wyłącznie z głowicą żyłkową,
- wykonana zgodnie z technologią XPT, dzięki czemu zyskała podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- posiada główny włącznik zasilania,
- 2-biegowa, z elektroniczną regulacją prędkości obrotowej,
- prędkość obrotowa jest płynnie regulowana spustem włącznika,
- posiada hamulec elektryczny i funkcję łagodnego rozruchu,
- podkaszarka wyposażona w wygodny uchwyt typu pętla,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki), oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji podkaszarka dostarczana jest z 1 akumulatorem 5,0Ah i ładowarką.
PARAMETRY TECHNCZNE AKUMULATOROWEJ KOSIARKI DUR192LST:
- napięcie zasilania: 18 V
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-4500 obr/min,
- 2 bieg: 0-6000 obr/min,
- szerokość cięcia: 30 cm,
- gwint wrzeciona: M10 x 1,25LH,
- standardowe narzędzie tnące: 2-żyłkowa głowica tnąca,
- wymiary (długość): 1705 mm,
- waga (EPTA): 2,7 - 3,0 kg,
WYPOSAŻENIE PODKASZARKI DUR192LST:
- 2-żyłkowa głowica tnąca,
- akumulator BL1850B (18 V / 5,0 Ah),
- ładowarka DC18SD,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 3,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,7 kg |
| na wyposażeniu: | 2-żyłkowa głowica tnąca, akumulator BL1850B (18 V / 5,0 Ah), ładowarka DC18SD, |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-4500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-6000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 1705 mm |
| szerokość koszenia: | 30 cm |
| gwint wrzeciona: | M10 x 1,25LH |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381730365 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.85 kg |
| długość opakowania: | 102.3 cm |
| szerokość opakowania: | 20.5 cm |
| wysokość opakowania: | 21.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
