akumulatorowa pilarka tarczowa 270mm, 40V max XGT Makita [HS011GT201] 2x5,0Ah, Li-Ion, AWS Bluetooth
-
Producent:
-
Kod producenta:HS011GT201
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 43174 pkt. |
Akumulatorowa pilarka tarczowa z tarczą tnącą 270 mm, 40V max Makita [HS011GT201] , z serii XGT, w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 5,0 Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Prędkość obrotowa 3500 obrotów na minutę zapewnia łatwe cięcie na głębokość do 101 mm (przy kącie 90°). Optymalne położenie przedniego uchwytu oraz wbudowana, podwójna dioda LED zapewniają doskonałą widoczność linii cięcia
Pilarka tarczowa posiada system AWS z możliwością zamontowania modułu łączności bezprzewodowej Bluetooth, dzięki któremu może automatycznie uruchamiać odkurzacz AWS Makita z systemem do odsysania pyłu, co znacznie podnosi szybkość i komfort pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka tarczowa 270mm, 40V max XGT Makita [HS011GT201]:
- lekka i kompaktowa pilarka tarczowa kompatybilna z tarczami o średnicy 260 i 270 mm,
- dzięki zasilaniu akumulatorem 40 V max XGT doskonale sprawdzi się podczas najcięższych zastosowań,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- jest zgodna z Technologią XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada Technologię AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- wyposażono ją również w Funkcję AWS - Auto-start Wireless System, która umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- ma zdolność cięcia kątowego do 60°,
- posiada wygodnie umieszczony przycisk blokady, łagodny rozruch oraz hamulec elektryczny,
- funkcja wydmuchu wiórów z linii cięcia jest bardzo praktyczna,
- wyposażona jest w przydatne podziałki informujące o lokalizacji ostrza, głębokości cięcia oraz nachyleniu ostrza,
- przedni uchwyt został skonstruowany tak, aby linia cięcia była dobrze widoczna,
- podwójna dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetla linię cięcia,
- pilarka posiada obrotowy króciec odsysający,
- podstawa wykonana została z mocnego odlewu magnezowego,
- posiada możliwość współpracy z szyną prowadzącą bez użycia adaptera,
- dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w kartonie.
Parametry pilarki tarczowej 270 mm, Makita [HS011GT201]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatorów: 4,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- średnica tarczy: 260 i 270 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3500 obr./min.,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90°: 97 - 101 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 60°: 48 - 51 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45°: 68 - 71 mm,
- wymiary (D x S x W): 453 x 214 x 336 mm,
- Waga (EPTA): 5,5 - 6,7 kg
Wyposażenie pilarki ręcznej 235 mm, 40V max XGT Makita [HS011GT201]:
- 2 akumulatory BL4050F (40V max / 5,0Ah),
- ładowarka DC40RA,
- tarcza tnąca "EFFICUT" 270x30 mm; 24Z [E-12930],
- króciec odsysający 35/40 mm [136173-4],
- klucz imbusowy 6 mm: [783204-6],
- prowadnica równoległa [162A32-2],
- instrukcja obsługi.
Nowa seria maszyn akumulatorowych XGT MAKITA została stworzona aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i przemysłu. Najważniejsze atrybuty w nowej serii XGT to:
- WYSOKA MOC - porównywalna do urządzeń sieciowych,
- WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ - wszystkie urządzenia serii XGT mają większą trwałość w odniesieniu do serii XPT 18V,
- CYFROWA KOMUNIKACJA - w maszynach, akumulatorach i ładowarkach serii XGT następuje komunikacja dzięki Zaawansowanemu Systemowi Elektronicznej Kontroli.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 6,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL4050F (40V max / 5,0Ah), ładowarka DC40RA, tarcza tnąca "EFFICUT" 270x30 mm; 24Z [E-12930], króciec odsysający 35/40 mm [136173-4], klucz imbusowy 6 mm: [783204-6], prowadnica równoległa [162A32-2], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 453 x 196 x 336 mm |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 260 / 270 mm |
| liczba biegów: | 1 |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 101 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 71 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381760614 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 12.26 kg |
| długość opakowania: | 55 cm |
| szerokość opakowania: | 38.3 cm |
| wysokość opakowania: | 37 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
