akumulatorowa pilarka tarczowa 165mm 18V Li-ion LXT Makita [DHS680Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DHS680Z
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9458 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa Li-Ion, 18V Makita [DHS680Z] o średnicy tarczy 165mm w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Pilarka wyposażona w najnowszej generacji, bezszczotkowy silnik prądu stałego typu BLDC
Pilarka DHS680 jest niezastąpiona przy pracach dekarskich i remontowych, oraz wszędzie tam gdzie nie ma lub jest bardzo utrudniony dostęp do sieci elektrycznej.
Dzięki zastosowaniu łagodnego rozruchu i hamulca elektrycznego manewrowanie i praca tą pilarką jest bardzo wygodna.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalna, akumulatorowa, ręczna pilarka tarczowa Li-Ion, 18V Makita DHS680Z:
- lekka i kompaktowa akumulatorowa pilarka tarczowa 165 mm, zasilana akumulatorem 18 V Li-Ion,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- maksymalny zakres ciecia pod kątem to 50°,
- posiada automatyczną kontrolę prędkości obrotowej w zależności od obciążenia,
- wyposażona w dużą, wygodną w obsłudze dźwignię blokady,
- ma większą podstawę, która zapewnia bardziej stabilną pracę,
- po dokupieniu odpowiedniego adaptera [196953-0] pilarka jest kompatybilna z szyną prowadzącą,
- ma dobrze widoczną skala, która ułatwia ustawienie głębokości cięcia,
- łatwa w prowadzeniu w materiale dzięki podwójnej diodzie LED oświetlającej obszar cięcia oraz dyszy wydmuchującej pył z linii cięcia,
- osłona tarczy wykonana została z trwałego i lekkiego stopu magnezowego,
- ma wskaźnik poziomu naładowania akumulatora,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana jest w kartonie.
parametry ręcznej pilarki tarczowej 18V Makita DHS680:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- średnica tarczy: 165 mm,
- średnica otworu tarczy: 20 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 5000 obr./min,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90°: 57 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 50°: 37 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45°: 41 mm,
- wymiary (długość całkowita): 350 mm,
- waga (EPTA): 3,0 - 3,4 kg.
w skład zestawu DHS680Z wchodzą:
- 1 x pilarka ręczna: DHS680,
- 1 x tarcza pilarska, 24Z: [A-85101],
- 1 x króciec do podłączenia odsysania: [196961-1],
- 1 x prowadnica równoległa: [164095-8],
- 1 x klucz imbusowy 5: [783203-8],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,3 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza tnąca 165mm, klucz imbusowy 5 [783203-8], prowadnica równoległa [164095-8], króciec do odciągania pyłu [196961-1], |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 350 x szer 170 x wys 238 mm |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 57 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 41 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381683197 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.38 kg |
| długość opakowania: | 36 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 26 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
