akumulatorowa pilarka tarczowa 165mm 18V XR DeWalt [DCS565N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCS565N-XJ
799,90zł brutto
650,33zł netto
906,23zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7999 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa pilarka tarczowa 18V Li-Ion z serii XR DeWALT model DCS565N w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Pilarka tarczowa DCS565 wyposażona w silnik bezszczotkowy zastąpiła pilarkę DCS391.
DCS565 z tarczą o średnicy 165mm to świetna pilarka akumulatorowa do cięcia różnych rodzajów drewna o grubości nawet do 55mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa pilarka tarczowa 18V Li-Ion serii XR firmy DeWalt DCS565N:
- pilarka tarczowa przeznaczona do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna oraz innych materiałów konstrukcyjnych,
- narzędzia serii XR 18V współpracują z akumulatorami serii XR 18V i FLEXVOLT 54V,
- pilarka tarczowa DCS565 posiada tarczę o średnicy 165mm z otworem wewnętrznym 20mm, mocną diodę LED oświetlającą miejsce pracy,
- wyposażona w wytrzymały silnik bezszczotkowy BL51 o dużym zapasie mocy sprawdza się przy cięciu różnych materiałów,
- beznarzędziowy system ustawiania kąta cięcia oraz regulacja głębokości cięcia ułatwia precyzyjne ustawienia parametrów pracy,
- wytrzymała konstrukcja, ergonomiczna rękojeść - wszystko to wpływa na trwałość narzędzia i wygodę pracy,
- dla zwiększenia bezpieczeństwa pracy pilarka tarczowa DCS565 wyposażona została w hamulec elektryczny,
- posiada mocowanie na rękojeści do zawieszania,
- dodatkowo wyposażona została w specjalny uchwyt dzięki któremu można bezpiecznie i wygonie wykonywać długie cięcia,
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
parametry techniczne pilarki tarczowej DeWalt DCS565:
- napięcie znamionowe: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4950 obr/min,
- średnica tarczy: 165 mm,
- średnica otworu tarczy: 20 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90° : 55 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45° : 42 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 50°,
- wymiary (długość x wysokość): 360 x 240 mm,
- waga: 2,6 kg.
w skład zestawu DCS565N wchodzą:
- pilarka tarczowa DCS565,
- tarcza pilarska 165/20 mm, 24 zęby [DT1209],
- klucz sześciokątny,
- podłączenie do odsysania,
- opakowanie: karton.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska 165/20 mm, 24 zęby [DT1209], klucz sześciokątny, podłączenie do odsysania |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4950 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 314 x wys 175 mm |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 50 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 55 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 42 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048739969 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.69 kg |
| długość opakowania: | 38.50 cm |
| szerokość opakowania: | 24.00 cm |
| wysokość opakowania: | 20.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
