Akumulatorowa pilarka tarczowa 260mm, 40V max XGT Makita [RS002GZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:RS002GZ
1930,66zł brutto
1569,64zł netto
2193,93zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19306 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa pilarka tarczowa z tarczą tnącą 185mm, 40V max z serii XGT Makita [RS002GZ] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Pilarka tarczowa RS002GZ posiada system AWS z możliwością zamontowania modułu łączności bezprzewodowej Bluetooth, dzięki któremu może automatycznie uruchamiać odkurzacz AWS Makita DVC864LZX lub DVC265ZXU z systemem do odsysania pyłu, znacznie podnosząc szybkość i komfort pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka tarczowa 260mm, 40V max Makita [RS002GZ]:
- akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa z tylnym uchwytem i tarczą 260mm z serii XGT do ciężkich zastosowań, zasilana akumulatorem 40V max,
- przeznaczona do wykonywania wzdłużnych i poprzecznych cięć prostych oraz cięć pod kątem w drewnie, gdy spoczywa ono pewnie na obrabianym elemencie,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- zgodna z Technologią XPT - charakteryzuje się podwyższoną odpornością na pył i wilgoć,
- do pilarki można założyć tarcze o średnicy otworu 25mm lub 30mm dzięki specjalnej dwustronnej podkładce ( z jednej strony ma tuleję o średnicy 20mm a z drugiej 30mm),
- posiada funkcję AWS - Auto-start Wireless System, która umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- ma zdolność cięcia kątowego aż do 56°,
- maksymalna zdolność cięcia wynosi 95 mm,
- posiada wygodnie umieszczony przycisk blokady, łagodny rozruch oraz hamulec elektryczny,
- wyposażona jest w przydatne podziałki informujące o lokalizacji ostrza, głębokości cięcia oraz nachyleniu ostrza,
- osłona ostrza oraz pokrywa bezpieczeństwa zapewniają wysoką trwałość,
- podstawa wykonana została z mocnego odlewu magnezowego,
- szeroki hak pozwala na zawieszenie pilarki,
- dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Parametry pilarki tarczowej Makita [RS002GZ]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- średnica tarczy: 260 mm,
- średnica otworu tarczy: 25 / 30 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 4000 obr./min,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 90º: 95 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 56º: 54,5 mm,
- maksymalna głębokość cięcia przy kącie 45º: 70 mm,
- wymiary (długość całkowita): 489 mm
- Waga (EPTA): 5,7 - 6,3 kg
Wyposażenie pilarki ręcznej Makita [RS002GZ]:
- klucz płaski 13: [782016-4],
- tarcza tnąca "EFFICUT" 260x30 mm; 24 zęby,
- uchwyt boczny,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 6,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,7 kg |
| na wyposażeniu: | klucz płaski 13: [782016-4], tarcza tnąca "EFFICUT" 260x30 mm; 24 zęby, uchwyt boczny, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-4000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 489 mm |
| średnica otworu tarczy: | 25 / 30 mm |
| średnica tarczy: | 260 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| liczba biegów: | 1 |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 95 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 70 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381737630 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 9 kg |
| długość opakowania: | 57 cm |
| szerokość opakowania: | 26.5 cm |
| wysokość opakowania: | 38 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Rs002g |
