akumulatorowa ręczna przecinarka tarczowa do cięcia szkła, płytek na mokro, 85mm, 10,8V Li-lon, CXT, Makita [CC301DZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:CC301DZ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5471 pkt. |
Akumulatorowa przecinaka tarczowa 85mm do cięcia na mokro serii CXT firmy Makita [CC301DZ] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Przeznaczona do czystego przecinania płytek, szkła i szkła zbrojonego. Ma możliwość cięcia pod kątem prostym i 45 stopni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa przecinarka tarczowa do cięcia na mokro, 85mm, 10,8V Li-lon, CXT, Makita [CC301DZ]:
- lekka i kompaktowa ręczna przecinarka tarczowa do czystego przecinania płytek, szkła i szkła zbrojonego,
- to znakomite i poręczne urządzenie akumulatorowe może być zasilane zarówno akumulatorami 10,8V jaki 12V,
- wykonana w Technologii CXT - Compact Extreme Technology,
- zwiększona prędkość obrotowa do 1600 obr./ min daje jeszcze lepsze efekty,
- wyposażona w mocną, nierdzewną podstawę ze stali niklowanej,
- posiada możliwość cięcia ukośnego do 45°,
- maksymalna głębokość cięcia to 25,5 mm
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki
parametry techniczne przecinarki do płytek i szkła CC301D:
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 1600 obr/min,
- średnica tarczy: 85 mm,
- średnica otworu tarczy: 15 mm,
- maksymalna głębokość cięcia:
- przy kącie 90º: 25,5 mm,
- przy kącie 45º: 16,5 mm,
- obsługiwane akumulatory: 1,5Ah, 2,0Ah, 4,0Ah / 10,8V lub 12V,
- wymiary: 331 x 170 x 125 mm
- waga: 1,9 kg
Wyposażenie przecinarki CC301DZ:
- przecinarka do płytek i szkła: CC301D,
- tarcza diamentowa 85mm: B-21098,
- klucz imbusowy 4 mm,
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 10,8 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | przecinarka do płytek i szkła: CC301D, tarcza diamentowa 85mm: B-21098, klucz imbusowy 4 mm, opakowanie: karton, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 1600 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 331 x 170 x 125 mm |
| średnica otworu tarczy: | 15 mm |
| średnica tarczy: | 85 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 25,5 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 16,5 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381822572 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.06 kg |
| długość opakowania: | 21 cm |
| szerokość opakowania: | 33 cm |
| wysokość opakowania: | 18.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
