akumulatorowy odkurzacz plecakowy, Li-Ion, 2x18V, Makita [DVC265ZXU]
-
Producent:
-
Kod producenta:DVC265ZXU
1187,13zł brutto
965,14zł netto
1350,71zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11871 pkt. |
Akumulatorowy, 2-biegowy odkurzacz plecakowy 2x18V, Li-Ion firmy Makita model [DVC265ZXU] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki na wyposażeniu, pakowany w kartonie.
Wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC z wysoką mocą zasysania 45W (na 1 biegu) i 85W (na 2 biegu).
Posiada System AWS (równoczesnego startu odkurzacza z elektronarzędziem) i znakomicie sprawdza się jako odsysacz przy wierceniu czy cięciu elektronarzędziami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy odkurzacz plecakowy 18V Li-Ion LXT Makita [DVC265ZXU]:
- ma zwiększoną moc ssania do lepszego zbierania pyłu podczas pracy z narzędziami Makita,
- wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC z 2 biegami
- posiada Funkcję AWS - Auto-start Wireless System - umożliwiającą bezprzewodowe (bluetooth) połączenie odkurzacza i elektronarzędzia a tym samym równoczesny ich start,
- odkurzacz wyposażony jest w komfortowe szelki / uprząż, oraz w filtr HEPA,
- ma funkcję pamięci trybu pracy, która pozwala na włączenie urządzenia na tych samych ustawieniach mocy ssania jak w momencie wyłączenia,
- odkurzacz przeznaczony do współpracy z elektronarzędziami, ale po dokupieniu rury prostej i ssawki można stosować jako zwykły odkurzacz,
- teleskopowa rura prosta umożliwia dostosowanie jej długości w zależności od zastosowania czy wzrostu użytkownika,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- czas pracy na jednym naładowaniu 2 akumulatorów BL1860B:
- 1 bieg: 75 min,
- 2 bieg: 40 min,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne odkurzacza Makita DVC265ZXU
- napięcie zasilania: 2x18 V
- typ akumulatorów: Li-lon
- odkurzacz współpracuje z akumulatorami Li-Ion 18V, o pojemności: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
- maksymalny przepływ powietrza: 1,4 m³/min
- maksymalne podciśnienie: 11 kPa
- moc zasysania:
- na 1 biegu: 45W,
- na 2 biegu: 85W,
- pojemność papierowego worka na pył: 2 l,
- pojemność materiałowego worka na pył: 1,5l,
- wymiary: 230 x 152 x 373 mm,
- waga (EPTA): 3,9 - 4,5 kg.
Wyposażenie odkurzacza Makita DVC265ZXU
- filtr hepa: 123636-9,
- pasek do mocowania przewodu do węża: 166116-2,
- worek flizelinowy: 197903-8,
- moduł AWS: 198900-7,
- adapter z tworzywa 22 mm: 417765-1,
- adapter gumowy 24 mm: 424379-9,
- wąż elastyczny ⌀28 mm x 1,5 m: A-34235,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,9 kg |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 230 x 152 x 373 mm |
| max podciśnienie: | 11 kPa |
| pojemność zbiornika: | 2 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,8 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 088381870122 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.6 kg |
| długość opakowania: | 49 cm |
| szerokość opakowania: | 32 cm |
| wysokość opakowania: | 24.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
