Akumulatorowa pilarka tarczowa 190/30mm, 18V Li-lon 2x5,0Ah POWERSTACK w skrzyni, serii XR FLEXVOLT ADVANTAGE DeWalt [DCS573H2T-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCS573H2T-QW
Promocja trwa do 30.09.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20295 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa pilarka tarczowa 18V Li-Ion z serii XR firmy DeWALT model DCS573H2T wykonana w technologii FLEXVOLT ADVANTAGE.
W tej wersji z 2 akumulatorami serii POWERSTACK 5,0Ah i ładowarką, całość pakowana w walizce systemowej TStak.
DCS573 z tarczą o średnicy 190mm to świetna pilarka akumulatorowa do cięcia różnych rodzajów drewna o grubości nawet do 67mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka tarczowa 18V Li-Ion serii XR FLEXVOLT ADVANTAGE DeWalt DCS573H2T:
- narzędzia serii XR 18V wykonane w technologii FLEXVOLT ADVANTAGE, współpracują z akumulatorami serii XR 18V i FLEXVOLT 54V,
- dopiero po zastosowaniu akumulatorów serii FLEXVOLT 54V narzędzia serii XR 18 V z technologią FLEXVOLT ADVANTAGE, wykorzystują nową technologię dzięki której zwiększają swą moc,
- w narzędziu z nową technologią zastosowano:
- nowy wydajniejszy silnik bezszczotkowy serii BL51 LR,
- nowy procesor z oprogramowaniem identyfikującym typ akumulatora i pozwalający na pobór większego prądu z akumulatorów FLEXVOLT 54V,
- nowy moduł elektroniki optymalizujący pracę całego narzędzia, a nowy inteligentny spust bardzo precyzyjnie pozwala regulować prędkość narzędzia,
- zastosowanie akumulatora DCB546 serii FLEXVOLT 6 Ah w porównaniu z akumulatorem DCB184 18 V XR 5 Ah zwiększa moc pilarki tarczowej DCS573,
- mocna pilarka tarczowa do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna oraz innych materiałów konstrukcyjnych ,
- pilarka tarczowa DCS573 posiada tarczę o średnicy 190mm z otworem wewnętrznym 30mm, oraz mocną diodę LED oświetlającą miejsce pracy,
- wytrzymały silnik bezszczotkowy z nowej serii BL51 LR o dużym zapasie mocy sprawdza się przy cięciu różnych materiałów,
- wyposażona w złącze odpylające przystosowane do systemu odpylającego DEWALT AirLock,
- beznarzędziowy system ustawiania kąta cięcia oraz regulacja głębokości cięcia ułatwia precyzyjne ustawienia parametrów pracy,
- wytrzymała konstrukcja i dodatkowa ergonomiczna rękojeść - wszystko to wpływa na trwałość narzędzia i wygodę pracy,
- dla zwiększenia bezpieczeństwa pracy pilarka tarczowa DCS573 wyposażona została w hamulec elektryczny,
- dodatkowo wyposażona została w specjalny uchwyt dzięki któremu pilarkę można zawiesić,
- ma regulację ustawianie kąta ukosu aż do 57°,
- dostarczana z 2 akumulatorami serii POWERSTACK 5,0Ah i ładowarką, pakowana w walizce TStak.
Kompaktowy akumulator DEWALT POWERSTACK™ 18 V wykorzystuje rewolucyjną technologię zespolonych akumulatorowych ogniw kieszeniowych,
dzięki czemu jest najmocniejszym i najlżejszym akumulatorem. Dwukrotnie dłuższa żywotność liczona na podstawie cykli ładowania
w porównaniu akumulatorami DEWALT 5,0 Ah (DCB184) sprawia, że ta innowacja będzie wyznaczać nowe standardy w branży.
Parametry techniczne pilarki tarczowej DeWalt DCS573:
- napięcie znamionowe: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 5500 obr/min,
- średnica tarczy: 190 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90° : 67 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45° : 51 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 57°,
- wymiary (długość x wysokość): 319 x 273 mm,
- waga: 3,7 kg.
w skład zestawu DCS573H2T wchodzą:
- pilarka tarczowa DCS573,
- 2 x akumulator 18V Li-Ion XR, 5,0Ah, DCBP518
- ładowarka wielonapięciowa XR, DCB1104
- tarcza pilarska 190/30 mm, 24 zęby [DT99562],
- klucz,
- podłączenie do odsysania typu AirLock,
- mocna walizka systemowa TStak.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,7 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 18V Li-Ion XR, 5,0Ah, DCBP518 ładowarka wielonapięciowa XR, DCB1104 tarcza pilarska 190/30 mm, 24 zęby [DT99562], klucz, podłączenie do odsysania typu AirLock, mocna walizka systemowa TStak |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 314 x wys 175 mm |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 57 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 67 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 51 mm |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5054905315740 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 9.55 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 33.40 cm |
| wysokość opakowania: | 30.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Załączniki GPSR
| Dcs573 Eu Pl A5 230124 |
