akumulatorowa pilarka stołowa/ukośnica, 260/30mm, AWS, 40V MAX, XGT, Makita [LH001GZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:LH001GZ
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 29874 pkt. |
Pilarka tarczowa/ukośnica MAKITA model [LH001GZ], z tarczą pilarską o średnicy 260mm.
Uniwersalna pilarka tarczowa z możliwością szybkiego przezbrojenia na funkcję ukośnicy lub klasycznej pilarki tarczowej z piłą od dołu do cięcia wzdłużnego czy poprzecznego większych elementów.
Niezastąpione narzędzie na każdym placu budowy, w firmach stolarskich czy montażowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa pilarka stołowa/ukośnica, 260/30mm, AWS, 40V MAX, XGT, Makita [LH001GZ]
- uniwersalna pilarka przy użyciu której jest łatwe cięcie wzdłużne, poprzeczne i ukośne,
- łatwa zmiana funkcji pracy pilarki stołowej i ukośnicy,
- wyposażona jest w silnik bezszczotkowy BLDC i tarczę pilarską o średnicy 260 mm,
- ukośnica posiada możliwość cięcia pod kątem, a pilarka stołowa regulację wysokości stołu roboczego,
- urządzenie wyposażone jest w technologię AWS umożliwiającą bezprzewodowe połączenie odkurzacza z elektronarzędziem poprzez Bluetooth,
- dzięki technologii XPT urządzenie posiada podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wbudowana dioda LED odwzorowuje linię cięcia zwiększając dokładność pracy,
- pilarka posiada funkcję utrzymania stałych obrotów pod obciążeniem,
- urządzenie wyposażone jest w funkcję antyrestart, łagodny rozruch oraz hamulec elektryczny,
- jest możliwość podpięcia urządzenia odsysającego,
- stół roboczy wykonany został z wytrzymałego aluminium odlewanego pod ciśnieniem,
- kompatybilna z modułem AWS WUT01,
- w tej wersji dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI TARCZOWEJ [LH001GZ]
- napięcie zasilania: 40 V MAX XGT,
- zgodne pojemności akumulatora: 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 4300 obr./min,
- średnica tarczy: 260 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maks. grubość tarczy: 3,2 mm,
- zdolność cięcia przy 90°: 69 x 130 mm,
- zdolność cięcia przy 45° lewo: 35 x 130 mm,
- zdolność cięcia przy 45°: 69 x 85 mm,
- maksymalna wysokość cięcia w trybie pilarki stołowej: 40 mm,
- rozmiar stołu: 260 x 415 mm,
- waga: 14,1 kg,
- waga z akumulatorem: 14,8 - 16,0 kg,
- wymiary (długość x szerokość x wysokość): 545 x 476 x 585 mm.
WYPOSAŻENIE PILARKI TARCZOWEJ [LH001GZ]
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 14,8 - 16,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 14,1 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 260 mm |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/0 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 45/45 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 69x130 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 35x130 mm |
| max szerokość cięcia w prawo: | 130 mm |
| max szerokość cięcia w lewo: | 130 mm |
| wymiary stołu roboczego: | 260x415 mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 91 dB |
| EAN: | 0197050016867 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| instrukcja obsługi: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/LH001G.pdf |
| dokumenty: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/LH001G.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Safety Instructions Eu3 |
