akumulatorowa gwoździarka gazowa 13-40mm 1x2.0Ah 18V DeWalt [DGN845D1-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DGN845D1-QW
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 34999 pkt. |
Akumulatorowa gwoździarka na gaz do gwoździ 13-40mm, 1x2.0Ah 18V XR, DeWalt [DGN845D1-QW] w tej wersji dostarczana w walizce z 1 akumulatorem i szybką ładowarką.
Gwoździarka gazowo-akumulatorowa 18V XR została zaprojektowana do pracy w twardych materiałach, takich jak beton, stal, cegła i pustaki.
Łączy technologię gazową z akumulatorem, zapewniając wysoką moc.
Wyposażona jest w magazynek pod kątem 15°, mieszczący gwoździe o długości 13–40 mm, oraz wymienne końcówki kontaktowe do suchej zabudowy i instalacji elektrycznych.
Dwupozycyjny przełącznik głębokości wbijania, wskaźnik serwisowy, hak do pasa oraz 75mm końcówka kontaktowa zwiększają funkcjonalność na budowie.
Certyfikowana (ETA) do pracy z gwoździami XH 22–38 mm w betonie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa gwoździarka na gaz do gwoździ 13-40mm, 1x2.0Ah, 18V XR, DeWalt [DGN845D1-QW]
- zaprojektowana do pracy w różnych materiałach takich jak beton, stal, cegła czy pustaki,
- gwoździarka łączy technologie gazową z akumulatorem 18V XR, zapewniając odpowiednią moc do wbijania gwoździ w twarde powierzchnie,
- wymienne końcówki kontaktowe do suchej zabudowy i instalacji elektrycznych oraz dwupozycyjny przełącznik regulacji głębokości wbijania ułatwiają prace na budowie,
- magazynek pochylony pod kątem 15° mieści gwoździe w rozmiarach 13 - 40mm,
- urządzenie jest kompatybilne z gwoździami z serii DCN890 o długości 13 - 40mm,
- sekwencyjny tryb wbijania gwoździ (wystrzelenie gwoździa wymaga każdorazowo wciśnięcia spustu),
- gwoździarka posiada hak do pasa narzędziowego oraz wskaźnik serwisowy informujący o potrzebie konserwacji narzędzia,
- certyfikat ETA dla gwoździ XH 22-38 mm do zastosowań w betonie,
- długa końcówka kontaktowa umożliwia pracę na głębokości do 75mm,
- niezawodny system dozowania gazu,
- gwoździarka w tej wersji jest dostarczana z 1 akumulatorem i szybką ładowarką, pakowana w walizce,
PARAMETRY TECHNICZNE GWOŹDZIARKI DEWALT [DGN845D1-QW]
- napięcie zasilające: 18 V,
- pojemność akumulatora: 2.0 Ah,
- tryb pracy: sekwencyjny,
- średnica gwoździ: 2.6 - 3.7 mm,
- długość gwoździ: 13 - 40 mm,
- kąt pochylenia magazynka: 15°,
- pojemność magazynka: 36 gwoździ,
- waga: 3.9 kg,
WYPOSAŻENIE GWOŹDZIARKI DEWALT [DGN845D1-QW]
- 1 akumulator (18V/2.0Ah),
- szybka ładowarka,
- końcówka typ E [DGN8452-XJ],
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,9 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator (18V/2.0Ah), szybka ładowarka, końcówka typ E [DGN8452-XJ], instrukcja obsługi, |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| długość gwoździ : | 13-40 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 15 stopni |
| średnica gwoździ: | 2,6-3,7 mm |
| energia uderzenia: | 100 J |
| tryb pracy : | sekwencyjny |
| max pojemność magazynka: | 36 szt |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 5054905324674 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| masa z opakowaniem: | 4.5 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 52,6 cm |
| szerokość opakowania: | 47,4 cm |
| wysokość opakowania: | 19,8 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
