akumulatorowa gwoździarka do betonu 18V Li-Ion 2x5,0Ah DeWalt [DCN890P2-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCN890P2-QW
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 32945 pkt. |
Akumulatorowa, trzybiegowa gwoździarka do betonu Li-Ion 18V DeWALT model DCN890P2, z 2 akumulatorami DCB184 o pojemności 5,0Ah na wyposażeniu, pakowana jest w walizce. Maszyna posiada 12 miesięczną gwarancję
Gwoździarka DCN890P2 przeznaczona do wbijania gwoździ w beton, stal i drewno, w zakresie 13-57mm o średnicach 2,6-3,7mm.
Ze względu na możliwość wyboru siły uderzenie to urządzenie jest idealne do prac na różnym podłożu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa gwoździarka do betonu DeWALT Li-Ion 18V model DCN890P2:
- przeznaczona jest do wbijania gwoździ w różne materiały: beton, stal czy drewno w zależności od użytej siły uderzenia,
- bardzo łatwa, beznarzędziowa regulacja głębokości wbijania gwoździ,
- posiada wskaźnik awarii (rozładowany akumulator bądź zakleszczony gwóźdź),
- wyposażona jest w 3 biegi (3 różne siły uderzenia),
- gwoździe mogą być wbijane pojedynczo czy w serii - sekwencyjnie,
- dobór właściwych parametrów pracy dokonujemy poprzez wygodnie usytuowany przełącznik wyboru trybu pracy,
- osadzak DCN890 wbija gwoździe o długości od 13 do 57mm,
- gwoździarka DCN890 posiada 2 mocne diody oświetlające miejsce pracy,
- wbija gwoździe o kącie pochylenia 15º mocowane na plastikowej taśmie. Polecamy stosowanie oryginalnych gwoździ DeWALT, posiadamy w ciągłej sprzedaży pełną ofertę tych gwoździ do różnych materiałów i o różnej długości,
- osadzak akumulatorowy DCN890P2 posiada na wyposażeniu 2 akumulatory Li-Ion 18V o pojemności 5,0Ah
Akumulatorowa gwoździarka ma zdecydowana przewagę nad gwoździarkami gazowymi czy pneumatycznymi - przede wszystkim niższe koszty eksploatacji,
nie ma potrzeby kupowania naboi gazowych czy posiadania kompresora. Sprawdź tę gwoździarkę w pracy.
WYPOSAŻENIE GWOŹDZIARKI DEWALT DCN890P2:
- 1 x gwoździarka DCN890,
- 2 x akumulator 18V Li-Ion 5,0Ah,
- 1 x ładowarka wielonapięciowa,
- odwracalny hak na pasek,
- dwie różne końcówki stykowe,
- mocny kufer transportowy,
PARAMETRY TECHNICZNE GWOŹDZIARKI DCN890:
- napięcie zasilające: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 3,0Ah / 4,0Ah / 5,0Ah / 6,0Ah / 9,0Ah / 12,0Ah,
- średnica gwoździ: 2,8 - 3,3 mm,
- długość gwoździ: 13 - 57 mm,
- kąt pochylenia gwoździ: 15º,
- pojemność magazynka: 30 szt.,
- napełniania magazynka: od dołu,
- tryb pracy: dotykowy i sekwencyjny,
- wymiary (dł x szer x wys): 415 x 100 x 390 mm,
- waga: 4,2 kg,
Lista gwoździ do gwoździarki DCN890:

| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 4,2 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V o pojemności 5,0Ah [DCB184]; ładowarka wielkonapięciowa [DCB115], hak do paska, walizka, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| długość gwoździ : | 13-57 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 15 stopni |
| średnica gwoździ: | 2,6-3,7 mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 30 szt |
| liczba biegów: | 3 |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048666883 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| masa z opakowaniem: | 8.87 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 46.00 cm |
| szerokość opakowania: | 46.00 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
