akumulatorowa sztyfciarka/gwoździarka do wykończeń 18V DeWalt [DCN680NT-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCN680NT-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19933 pkt. |
Akumulatorowa sztyfciarka/gwoździarka do wykończeń Li-Ion 18V DeWALT model DCN680NT, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana jest w walizce systemowej TStak VI.
Maszyna posiada 12 miesięczną gwarancję.
Sztyfciarka DCN680 przeznaczona do wbijania sztyftów w zakresie 15-54mm o średnicy 1,25mm. Idealne narzędzie do wszelkich prac wykończeniowych zwłaszcza tam gdzie potrzebna jest precyzja, dokładność. Specjalne nakładki zabezpieczają przed uszkodzeniem mocowanego elementu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa sztyfciarka/gwoździarka do wykończeń DCN680NT:
- maszyna, którą można zastosować przy różnych pracach wykończeniowych z drewnem, materiałem drewnopodobnym,
- bardzo łatwa beznarzędziowa regulacja głębokości wbijania sztyftów,
- posiada wskaźnik awarii (rozładowany akumulator bądź zakleszczony gwóźdź),
- sztyfciarka w stopie posiada dwie mocne diody oświetlające miejsce pracy oraz przełącznik wyboru pracy (czy sztyfty będą wbijane pojedynczo czy w serii sekwencyjnie 4 sztyfty na sekundę),
- sztyfciarka DCN680 wyposażona została w zabezpieczenie - plastikowe osłony nałożone na element stykający się z mocowanym materiałem w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem mocowanego materiału. Dostarczane są 3szt. takiego zabezpieczenia,
- sztyfciarka ma zdecydowaną przewagę nad urządzeniami gazowymi czy pneumatycznymi - przede wszystkim niższe koszty eksploatacji, nie ma potrzeby kupowania naboi gazowych czy posiadania ze sobą kompresora.
Wyposażenie gwoździarki DeWalt DCN680NT:
- 1 x gwoździarka DCN680,
- odwracalny hak na pasek,
- 3 x plastikowe osłony zabezpieczające,
- walizka systemowa TStak,
Parametry techniczne gwoździarki DCN680:
- napięcie zasilające: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 3,0Ah / 4,0Ah / 5,0Ah / 6,0Ah / 9,0Ah / 12,0Ah,
- średnica gwoździ: 1,25 (18Ga) mm,
- długość gwoździ: 15 - 54 mm,
- kąt pochylenia gwoździ: 0º,
- pojemność magazynka: 110 szt.,
- napełniania magazynka: od dołu,
- tryb pracy: dotykowy i sekwencyjny,
- wymiary (dł x szer x wys): 310 x 95 x 325 mm,
- waga: 2,65 kg,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | hak do paska, nakładka nie zostawiająca śladów na materiale, walizka TStak, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| średnica gwoździ: | 1,25 (18 Ga) mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| energia uderzenia: | 48 J |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 110 szt |
| liczba biegów: | 1 |
| długość sztyftów: | 15-54 mm |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048665244 |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| masa z opakowaniem: | 4.90 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 34.00 cm |
| wysokość opakowania: | 29.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
