Akumulatorowa, bezszczotkowa nitownica do nitów zrywalnych 4,8-6,4mm, 18V Li-Ion 2x1,7Ah GFN POWERSTACK DeWalt [DCF414E2GT-QW] walizka
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF414E2GT-QW
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 34100 pkt. |
Akumulatorowa, bezszczotkowa nitownica do nitów zrywalnych z serii XR, firmy DeWalt [DCF414E2GT-QW] dostarczana z końcówkami o średnicach: 4,8mm, 6,0mm, 6,4mm.
W tej wersji z 2 akumulatorami POWERSTACK DCBP034G-XJ o pojemności 1,7Ah, i ładowarką DCB1102, całość pakowana w walizce systemowej Tstak.
Na jednym naładowanym akumulatorze można wykonać do 300 zaciągnięć nita stalowego o średnicy 6,4 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna, akumulatorowa nitownica firmy DeWalt [DCF414E2GT-QW]:
- nitownica akumulatorowa do nitów zrywalnych w zakresie 4,8-6,4mm, może być zasilana akumulatorem serii XR, POWERSTACK czy FLEXVOLT,
- posiada bezszczotkowy silnik prądu stałego zapewniający wyższą wydajność, bardziej kompaktowe wymiary i dłuższą żywotność urządzenia,
- przekładnia i silnik umieszczone w rękojeści wpływają na środek ciężkości nitownicy zapewniając idealne wyważenie i wysoką ergonomię podczas długotrwałego użytkowania,
- nitownica współpracuje ze standardowymi nitami dostępnymi na rynku,
- urządzenie przyśpiesza prace wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej 230V,
- posiada przeźroczysty pojemnik na zużyte trzpienie,
- znakomicie sprawdza się przy montażach ogrodzeń, szaf sterowniczych, blach czy tworzyw sztucznych,
- nitownica ma na wyposażeniu zestaw końcówek do nitów do średnicy: 4,8 / 6,0 / 6,4 mm,
- dla lepszej widoczności w niesprzyjających warunkach w nitownicy zamontowana została podwójna dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- na jednym akumulatorze można zaciągnąć do 300 szt. stalowych nitów o średnicy 6,4 mm ,
- w tej wersji z 2 akumulatorami 1,7Ah serii POWERSTACK DCBP034G-XJ i ładowarką DCB1102, pakowana w walizce systemowej TStak.
CECHY I PARAMETRY NOWEGO AKUMULATORA SERII POWERSTACK [DCBP034-XJ]:
- Kompatybilny ze wszystkimi elektronarzędziami DEWALT 18V XR,
- Akumulator DEWALT POWERSTACK™ zapewnia o 50% więcej mocy w porównaniu z baterią DCB183 wykorzystując technologię zespolonych akumulatorowych ogniw kieszeniowych,
- Dwukrotnie dłuższa żywotność liczona na podstawie cykli ładowania w porównaniu z kompaktowymi akumulatorami DEWALT 2 Ah (DCB183),
- Akumulator jest o 25% mniejszy od akumulatora DCB183,
- Nowy akumulator DCBP034 jest o 15% lżejszy od akumulatora DCB183, dzięki czemu możesz komfortowo wykonywać pracę, która wymaga trzymania narzędzia w górze,
- Najlżejsza i najmocniejsza kompaktowa bateria 18 V do narzędzi akumulatorowych serii XR,
Parametry techniczne nitownicy DeWalt DCF414:
- siła ciągnięcia: 20 kN,
- długość skoku: 30 mm,
- zakres pracy nitownicy: 4,8 - 6,4 mm,
- dostępne końcówki na wyposażeniu: 4,8 / 6,0 / 6,4 mm,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- napięcie robocze: 18V,
- wymiary (długość x wysokość): 218 x 267 mm,
- waga (EPTA): 1,6 kg.
Wyposażenie nitownicy DeWalt [DCF414E2GT-QW]:
- 2 akumulatory POWERSTACK DCBP034G-XJ o pojemności 1,7Ah,
- ładowarka uniwersalna,
- zestaw szczęk
- końcówka 4,8mm (3/16 cala),
- końcówka 6,0mm (15/16 cala),
- końcówka 6,4mm (1/4 cala),
- zaczep do paska
- opakowanie: walizka TSTAK
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.7 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,6 kg |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 5035048797747 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| średnica aluminiowego nita: |
|
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 5.17 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 33.20 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
