Akumulatorowa bezszczotkowa nitownica 2.4-4.8mm 18V XR DEWALT [DCF403NT-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF403NT-XJ
1754,80zł brutto
1426,67zł netto
1863,89zł
Promocja trwa do 31.05.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17548 pkt. |
Akumulatorowa, bezszczotkowa nitownica do nitów zrywalnych z serii XR, firmy DeWalt [DCF403NT-XJ] dostarczana z końcówkami o średnicach: 2,4mm, 3,2mm, 4,0mm o 4,8mm.
W tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w walizce systemowej Tstak.
Na jednym naładowanym akumulatorze można wykonać do 800 zaciągnięć nita stalowego o średnicy 4,8 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalna, akumulatorowa nitownica nitów zrywalnych 2,4- 4,8mm firmy DeWalt [DCF403NT-XJ]:
- nitownica akumulatorowa do nitów zrywalnych w zakresie 2,4-4,8mm, może być zasilana każdym akumulatorem serii XR, POWERStack czy FLAEVOLT,
- urządzenie przyśpiesza prace wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej 230V,
- znakomicie sprawdza się przy montażach ogrodzeń, szaf sterowniczych, blach czy tworzyw sztucznych,
- nitownica współpracuje ze standardowymi nitami dostępnymi na rynku,
- wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego zapewniając wyższą wydajność, bardziej kompaktowe wymiary i dłuższą żywotność urządzenia,
- przekładnia i silnik umieszczone w rękojeści wpływają na środek ciężkości nitownicy zapewniając idealne wyważenie i wysoką ergonomię podczas długotrwałego użytkowania,
- nitownica posiada przeźroczysty pojemnik na zużyte trzpienie,
- nitownica ma na wyposażeniu zestaw końcówek do nitów do średnicy: 2,4 / 3,2 / 4,0 / 4,8 mm
- dla lepszej widoczności w niesprzyjających warunkach w nitownicy zamontowana została podwójna dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- na jednym akumulatorze można zaciągnąć do 800 szt. stalowych nitów o średnicy 4,8 mm ,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w walizce systemowej TStak.
parametry techniczne nitownicy DeWalt DCF403:
- siła ciągnięcia: 10 kN,
- długość skoku: 25 mm,
- zakres pracy nitownicy: 2,4 - 4,8 mm,
- dostępne końcówki na wyposażeniu: 2,4 / 3,2 / 4,0 / 4,8 mm,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- napięcie robocze: 18V,
- wymiary (długość x wysokość): 218 x 267 mm,
- waga (EPTA): 1,9 kg,
Wyposażenie nitownicy DeWalt [DCF403NT-XJ]:
- zestaw szczęk,
- końcówka 2,4mm (3,32 cala),
- końcówka 3,2mm (1/8 cala),
- końcówka 4,0mm (5/32 cala),
- końcówka 4,8mm (3/16 cala),
- zaczep do paska,
- opakowanie: walizka TSTAK,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| na wyposażeniu: | zestaw szczęk końcówka 2,4mm (3,32 cala), końcówka 3,2mm (1/8 cala), końcówka 4,0mm (5/32 cala), końcówka 4,8mm (3/16 cala), zaczep do paska opakowanie: walizka TSTAK instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 5035048797679 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| średnica aluminiowego nita: |
|
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.23 kg |
| długość opakowania: | 43.50 cm |
| szerokość opakowania: | 33.00 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
