Akumulatorowa, bezszczotkowa nitownica do nitów zrywalnych do 6,4mm, serii XPT, 18V Li-Ion, Makita [DRV250ZJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DRV250ZJ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 33153 pkt. |
Akumulatorowa, bezszczotkowa nitownica do nitów zrywalnych z serii LXT, firmy Makita [DVR250ZJ] dostarczana z końcówkami o średnicach: 4,8mm, 6,0mm, 6,4mm.
W tej wersji bez akumulatorów i ładowarki. Dostarczana w walizce systemowej MakPac typ 3.
Na jednym naładowanym akumulatorze o pojemności 5,0Ah (brak na wyposażeniu) można wykonać do 1600 zaciągnięć nita stalowego o średnicy 6,4 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalna, akumulatorowa nitownica nitów zrywalnych firmy Makita [DRV250ZJ]:
- nitownica akumulatorowa do zaciągania nitów zrywalnych w zakresie 4,8- 6,4mm zasilana akumulatorem Li-Ion 18 V,
- przeznaczona do zastosowań przemysłowych z siłą ciągnięcia 20 000 N i długością skoku 30 mm,
- akumulatorowa nitownica jest kompatybilna ze standardowymi nitami dostępnymi na rynku,
- posiada bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- nitownica wyposażona została w system XPT podwyższonej odporności na pył i wilgoć,
- urządzenie ma bardzo kompaktową budowę (minimalna odległość nitowania od ściany to 26mm), która pozwala na pracę w ciasnych przestrzeniach,
- wyposażona jest w mechanizm podtrzymujący nit zapobiegający wypadnięciu nitu nawet przy skierowaniu nitem w dół,
- posiada przeźroczysty pojemnik na zużyte trzpienie
- nitownica ma na wyposażeniu zestaw prowadnic do nitów do średnicy: 4,8 / 6,0 / 6,4 mm
- dla lepszej widoczności w niesprzyjających warunkach w nitownicy zamontowana została podwójna dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- na jednym akumulatorze o pojemności 5,0Ah można zaciągnąć do 1600 szt. stalowych nitów o średnicy 6,4 mm
- nitownica DRV250 nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w walizkę.
parametry techniczne i wyposażenie nitownicy DRV250ZJ:
- siła ciągnięcia: 20000 N,
- długość skoku: 30 mm,
- zakres pracy nitownicy: 4,8 - 6,4 mm,
- dostępne szczęki na wyposażeniu: 4,8 / 6,0 / 6,4 mm,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- napięcie robocze: 18V,
- liczba akumulatorów: brak,
- pojemność akumulatora: brak,
- wymiary (długość x wysokość): 323x79x287 mm,
- waga (EPTA): 2,1 kg.
Wyposażenie nitownicy DRV250ZJ:
- zestaw szczęk: 199730-9,
- uchwyt do mocowania na pasku: 346317-0,
- walizka systemowa MAKPAC TYP 3: 821551-8,
- wkład do walizki MAKPAC,
- smar,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,1 kg |
| na wyposażeniu: | zestaw prowadnic 4,8 / 6,0 / 6,4mm [199730-9], walizka sytemowa MakPac typ 3 [821551-8], zaczep do paska [346317-0], smar. |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 323x79x287 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381876377 |
| siła ciągnięcia: | 20000 N |
| długość skoku: | 30 mm |
| stan: | nowy |
| średnica aluminiowego nita: |
|
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
