akumulator PowerStack GFN 18V Li-Ion 1,7Ah DeWALT [DCBP034G-XJ] dla warsztatów samochodowych
-
Producent:
-
Kod producenta:DCBP034G-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3521 pkt. |
Oryginalny akumulator GFN 18V PowerStack DeWalt DCBP034G o pojemności 1,7Ah wykonany w technologii Li-Ion, przeznaczony do narzędzi z serii 18V XR DeWalt.
Akumulator serii GFN (glas-filled nylon) mają obudowę wykonaną z nylonu i włóka szklanego i dedykowane są do pracy w warsztatach samochodowych, gdzie mogą być narażone na kontakt z olejami, smarami i wszelką chemią stosowaną w warsztatach samochodowych.
Nowy akumulator z serii PowerStack zapewnia do 50% więcej mocy, jest 25% mniejszy i 15% lżejszy od akumulatora 2,0Ah DCB183 serii XR, dzięki czemu jest znacznie bardziej wydajny i ergonomiczny.
Akumulator wyposażony jest we wskaźnik naładowania LED pozwalający kontrolować stan akumulatora podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.oryginalny akumulator PowerStack GFN 18V Li-Ion 1,7Ah DeWALT [DCBP034G-XJ]:
- akumulator serii GFN (glas-filled nylon) mają obudowę wykonaną z nylonu i włóka szklanego i dedykowane są do pracy w warsztatach samochodowych, gdzie mogą być narażone na kontakt z olejami, smarami i wszelką chemią stosowaną w warsztatach samochodowych,
- akumulator z serii PowerStack zapewnia do 50% więcej mocy od akumulatora 2,0Ah DCB183 serii XR,
- jest 25% bardziej kompaktowy, zajmuje mniej miejsca niż akumulator DCB183, dzięki czemu może być wykorzystywany w ciasnych przestrzeniach,
- posiada o 15% lżejszą konstrukcję niż akumulator DCB183, dzięki czemu odczuwa się mniejsze obciążenie rąk przy pracy, która wymaga trzymania narzędzia w górze,
- wyposażony we wskaźnik naładowania LED, pozwalający kontrolować stan akumulatora podczas pracy,
- akumulator ma ochronę przed przegrzaniem i przeciążeniem, co zdecydowanie zwiększa żywotność akumulatora,
- brak efektu pamięci - duża efektywność działania i krótkie czasy przestoju wynikające z ładowania,
- akumulator z serii PowerStack jest kompatybilny ze wszystkimi ładowarkami i elektronarzędziami z serii XR DEWALT o napięciu 18 V.
Kompaktowy akumulator DEWALT POWERSTACK™ 18 V wykorzystuje rewolucyjną technologię zespolonych akumulatorowych ogniw kieszeniowych, dzięki czemu jest najmocniejszym i najlżejszym akumulatorem. Dwukrotnie dłuższa żywotność liczona na podstawie cykli ładowania w porównaniu z kompaktowymi akumulatorami DEWALT 2 Ah (DCB183) sprawia, że ta innowacja będzie wyznaczać nowe standardy w branży.
PARAMETRY AKUMULATORA DCBP034G-XJ:
- pojemność akumulatora: 1,7 Ah,
- napięcie: 18 V,
- wymiary: 103x62x46 mm,
- waga: 0,32 kg,
- technologia: PowerStack Li-Ion.
Źródło informacji o technologii PowerStack
3-letnia gwarancja po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.7 Ah |
| waga kg: | 0,32 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| EAN: | 5035048751497 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.38 kg |
| długość opakowania: | 12.00 cm |
| szerokość opakowania: | 7.50 cm |
| wysokość opakowania: | 5.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
