akumulatorowa, 2-biegowa podkaszarka do trawy 18V Makita [DUR194SFX1] 3,0Ah, Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DUR194SFX1
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9571 pkt. |
Akumulatorowa, 2-biegowa podkaszarka do trawy 18V Makita DUR194SFX1, w tej wersji dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 3,0Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Dwubiegowa podkaszarka z płynną regulacją prędkości obrotowej przy pomocy spustu włącznika. Posiada mocny i wydajny bezszczotkowy silnik prądu stałego, hamulec elektryczny oraz łagodny rozruch. Wykonana została w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
AKUMULATOROWA, 2-biegowa PODKASZARKA DO TRAWY 18V MAKITA [DUR194SFX1]:
- akumulatorowa, 2-biegowa podkaszarka do trawy serii LXT Li-Ion 18V z uchwytem w kształcie pętli,
- wykonana w technologii XPT (eXtreme Protection Technology), dzięki której ma lepszą odporność na kurz i wodę do pracy w trudnych warunkach,
- posiada 2 prędkości - wysoką i niską,
- przełącznik zmiany prędkości umieszczony został w łatwo dostępnym miejscu,
- posiada hamulec elektryczny i funkcję łagodnego startu dla dodatkowej ochrony silnika,
- w podkaszarce można używać głowic i ostrzy tnących:
- metalowe ostrze z 8 zębami (szerokość cięcia 200 mm) - jest na wyposażeniu,
- głowica tnąca z żyłką nylonową (do średnicy 2,0 mm, szerokość cięcia 280 mm),
- głowica tnąca z 3 nożami z tworzywa sztucznego (szerokość cięcia 230 mm),
- w podkaszarce zastosowano jedną osłonę ze wzmacnianego tworzywa dla wszystkich głowic i noży tnących,
- wyposażona została w miękki uchwyt o ergonomicznej konstrukcji,
- ma obwód zabezpieczający akumulator chroniący przed przeciążeniem, czy nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- niski poziom hałasu odpowiedni do stosowania w obszarach mieszkalnych i przestrzeniach publicznych,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki), oraz akumulatorem BL1815 (18V / 1,3Ah),
- w tej wersji podkaszarka dostarczana jest z 1 akumulatorem 3,0Ah i ładowarką.
PARAMETRY TECHNCZNE AKUMULATOROWEJ PODKASZARKI MAKITA [DUR194SFX1]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 3,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-4500 obr./min.,
- 2 bieg: 0-6000 obr./min.,
- szerokość cięcia: 28 cm,
- gwint wrzeciona: M10 x 1,25LH,
- standardowe narzędzie tnące: 2-żyłkowa głowica tnąca,
- wymiary (długość całkowita): 1705 mm,
- waga (EPTA): 2,6 - 2,9 kg
WYPOSAŻENIE PODKASZARKI DUR194SFX1:
- akumulator BL1830B (18 V / 3,0 Ah),
- ładowarka DC18SD [194533-6],
- 8-zębna tarcza tnąca,
- osłona narzędzia tnącego,
- pas barkowy,
- wkrętak [783013-3],
- klucz imbusowy 4 [783202-0],
- torba na zestaw kluczy,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | akumulator BL1830B (18 V / 3,0 Ah), ładowarka DC18SD [194533-6], 8-zębna tarcza tnąca, osłona narzędzia tnącego, pas barkowy, wkrętak [783013-3], klucz imbusowy 4 [783202-0], torba na zestaw kluczy, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-4500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-6000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 1705 mm |
| szerokość koszenia: | 30 cm |
| gwint wrzeciona: | M10 x 1,25LH |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381763721 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.73 kg |
| długość opakowania: | 162 cm |
| szerokość opakowania: | 22 cm |
| wysokość opakowania: | 17.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
