agregat prądotwórczy 7,5 kW, 365 SMART [SM-01-9000]
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-01-9000
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 55337 pkt. |
Generator prądu 365 SMART [SM-01-9000] o maksymalnej mocy 7,5 kW, ze zbiornikiem paliwa o pojemności 25 litrów.
Elementy silnika wykonane z miedzi o bardzo dobrej przewodności elektrycznej zapewniają mu trwałość i wydłużają czas eksploatacji agregatu.
Stabilizacja napięcia AVR umożliwia pracę nawet z czułymi odbiornikami takimi jak komputery, telewizory czy telefony.
Koła i składane uchwyty ułatwiają transport i przestawianie agregatu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Agregat prądotwórczy 7,5 kW, 365 SMART [SM-01-9000]:
- agregat jednofazowy umożliwiający zasilanie odbiorników na napięcie 230V,
- rozruch automatyczny,
- najważniejsze elementy prądnicy takie jak stojan i wirnik wykonane zostały z miedzi najwyższej jakości o bardzo dobrej przewodności elektrycznej,
- wykonanie elementów silnika z miedzi wysokiej jakości wydłuża czas eksploatacji urządzenia,
- generator wyposażony jest w dwa gniazda 230 V, zabezpieczenie termiczne, oraz czujnik oleju, który przy niedoborze oleju wyłącza silnik,
- stabilizacja napięcia AVR umożliwia pracę nawet z czułymi odbiornikami takimi jak komputery, telewizory czy telefony,
- dwa koła i uchwyty ułatwiają transport agregatu.
Parametry techniczne generatora prądu 365 SMART [SM-01-9000]:
- silnik: spalinowy,
- moc silnika: 13 KM,
- pojemność skokowa silnika: 439 cm³,
- moc maksymalna: 7500 W
- moc znamionowa: 7000 W,
- napięcie: 230 V,
- rozruch: automatyczny,
- pojemność zbiornika paliwa: 25 L,
- pojemność miski olejowej: 1,1 L,
- rodzaj paliwa: benzyna bezołowiowa,
- rodzaj oleju: 10W30,
- moc akustyczna: 98 dB(A),
- wymiary opakowania: 825 x 540 x 560 mm,
- waga: 87 kg
Wyposażenie agregatu Smart [SM-01-6500]:
- koła transportowe,
- uchwyt transportowy,
- instrukcja obsługi
| pojemność silnika [cm3]: | 439 |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 87 kg |
| moc znamionowa: | 7000 W |
| pojemność zbiornika paliwa: | 25 l |
| opakowanie: | karton |
| moc silnika: | 13 KM |
| EAN: | 5901769685390 |
| paliwo: | E95 |
| stan: | nowy |
| pojemność zbiornika oleju: | 1100 ml |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
