agregat prądotwórczy 2,6 kW, 365 SMART [SM-01-3600A]
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-01-3600A
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19668 pkt. |
Generator prądu 365 SMART [SM-01-3600A] o maksymalnej mocy 2,6 kW, ze zbiornikiem paliwa o pojemności 15 litrów.
Posiada dwa gniazda 230 V, zabezpieczenie termiczne, oraz czujnik oleju, który przy niedoborze oleju wyłącza silnik.
Stabilizacja napięcia AVR umożliwia pracę nawet z czułymi odbiornikami takimi jak komputery, telewizory czy telefony.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Agregat prądotwórczy 2,6 kW, 365 SMART [SM-01-3600A]:
- agregat jednofazowy umożliwiający zasilanie odbiorników na napięcie 230V,
- generator wyposażony jest w dwa gniazda 230 V, zabezpieczenie termiczne, oraz czujnik oleju, który przy niedoborze oleju wyłącza silnik,
- stabilizacja napięcia AVR umożliwia pracę nawet z czułymi odbiornikami takimi jak komputery, telewizory czy telefony.
Parametry techniczne generatora prądu 365 SMART [SM-01-3600A]:
- silnik: spalinowy,
- moc silnika: 6,5 KM,
- pojemność skokowa silnika: 196 cm³,
- moc maksymalna: 2600 W
- moc znamionowa: 2400 W,
- napięcie: 230 V,
- rozruch: rewersyjny z linką,
- pojemność zbiornika paliwa: 15 L,
- pojemność miski olejowej: 0,6 L,
- rodzaj paliwa: benzyna bezołowiowa,
- rodzaj oleju: 10W30,
- moc akustyczna: 96dB(A),
- wymiary opakowania: 605 x 445 x 450 mm,
- waga: 43 kg,
- instrukcja obsługi
| pojemność silnika [cm3]: | 196 |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 43 kg |
| moc znamionowa: | 2400 W |
| pojemność zbiornika paliwa: | 15 l |
| opakowanie: | karton |
| moc silnika: | 6,5 KM |
| EAN: | 5901769684676 |
| paliwo: | E95 |
| stan: | nowy |
| pojemność zbiornika oleju: | 600 ml |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
