agregat prądotwórczy 5,5 kW, 365 SMART [SM-01-6500S3] 3 fazy
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-01-6500S3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 51647 pkt. |
Generator prądu 365 SMART SM-01-6500S3, o maksymalnej mocy 5,5 kW, wyposażony w dwa gniazda 1-fazowe 230V i jedno gniazdo 3-fazowe 400V, oraz zbiornik paliwa o pojemności 25 litrów.
Elementy silnika wykonane z miedzi o bardzo dobrej przewodności elektrycznej zapewniają mu trwałość i wydłużają czas eksploatacji agregatu.
Stabilizacja napięcia AVR umożliwia pracę nawet z czułymi odbiornikami takimi jak komputery, telewizory czy telefony.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Agregat prądotwórczy 5,5 kW, 365 SMART [SM-01-6500S3]:
- agregat 3-fazowy umożliwiający zasilanie odbiorników na napięcie 230V i 400V,
- wyposażony jest w dwa gniazda 1-fazowe 230V i jedno gniazdo 3-fazowe 400V,
- rozruch automatyczny,
- posiada zabezpieczenie termiczne oraz czujnik oleju, który przy niedoborze oleju wyłącza silnik,
- najważniejsze elementy prądnicy takie jak stojan i wirnik wykonane zostały z miedzi najwyższej jakości o bardzo dobrej przewodności elektrycznej,
- wykonanie elementów silnika z miedzi wysokiej jakości wydłuża czas eksploatacji agregatu,
- stabilizacja napięcia AVR umożliwia pracę nawet z czułymi odbiornikami takimi jak komputery, telewizory czy telefony.
PARAMETRY TECHNICZNE GENERATORA PRĄDU 365 SMART [SM-01-6500S3]:
- silnik: spalinowy,
- moc silnika: 13 KM,
- pojemność skokowa silnika: 389 cm³,
- moc maksymalna: 5500 W
- moc znamionowa: 5000 W,
- napięcie:
- 2 gniazda 230V,
- 1 gniazdo 400V, - rozruch: automatyczny,
- pojemność zbiornika paliwa: 25 L,
- pojemność miski olejowej: 1,1 L,
- rodzaj paliwa: benzyna bezołowiowa,
- rodzaj oleju: 10W30,
- moc akustyczna: 97 dB(A),
- wymiary opakowania: 825 x 540 x 560 mm,
- waga: 85,5 kg
WYPOSAŻENIE AGREGATU SMART [SM-01-6500]:
- koła transportowe,
- uchwyt transportowy,
- instrukcja obsługi
| pojemność silnika [cm3]: | 389 |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 85,5 kg |
| moc znamionowa: | 5000 W |
| pojemność zbiornika paliwa: | 25 l |
| opakowanie: | karton |
| moc silnika: | 13 KM |
| EAN: | 5901769680012 |
| paliwo: | E95 |
| stan: | nowy |
| pojemność zbiornika oleju: | 1100 ml |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 85.5 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
