adapter z dwustronnym gwintem wewnętrznym M14 firmy COLLOMIX [49582-000]
-
Producent:
-
Kod producenta:49582-000
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 772 pkt. |
Adapter z gwintem dwustronnie wewnętrznym z 5/8" na M14 COLLOMIX [49582-000]:
Dedykowane jest do mieszarek zakończonych złączem Hexafix.
Adapter umożliwia zamocowanie każdego mieszadła zakończonego gwintem M14.
adapter z gwintem dwustronnie wewnętrznym z 5/8" na M14 COLLOMIX [49582-000]:
- Umożliwia montaż mieszadeł zakończonych gwintem M14 do mieszarek wyposażonych fabrycznie w system Hexafix,
parametry adaptera firmy COLLOMIX [49582-000]:
- przejście z: gwint wewnętrzny 5/8",
- przejście na: gwint wewnętrzny M14,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | gwint 5/8" |
| EAN: | 4011024495822 |
| redukcja na: | gwint m14 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.20 kg |
| długość opakowania: | 0.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.00 cm |
| wysokość opakowania: | 0.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Collomix GmbH ul. Daimlerstraße 9 85080 Gaimersheim, Germany e-mail: info@collomix.de |
