4-zębna tarcza tnąca do kosy DCMASBC1N, 20 cm, DeWALT [DT20680-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20680-QZ
Stan magazynowy: 11
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 986 pkt. |
4-zębna tarcza tnąca DeWALT DT20680-QZ, przeznaczona do kosy DCMASBC1N, przystawki do akumulatorowego narzędzia wielofunkcyjnego DeWALT DCMAS5713
Tarcza do przycinania zarośli i chwastów, wykonana z wysokiej jakości stali.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.4-zębna tarcza tnąca do kosy DCMASBC1N, 20 cm, DeWALT [DT20680-QZ]:
- tarcza do cięcia zarośli, cienkich gałęzi i chwastów,
- wykonana z wysokiej jakości stali,
- szerokość tarczy 20 cm,
- tarcza przeznaczona jest do kosy DCMASBC1N, przystawki do akumulatorowego narzędzia wielofunkcyjnego DeWALT DCMAS5713
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY TNĄCEJ DEWALT [DT20680-QZ]:
- liczba zębów: 4,
- średnica tarczy: 220 mm
| liczba zębów: | 4 szt |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5035048748893 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.38 kg |
| długość opakowania: | 19.50 cm |
| szerokość opakowania: | 19.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
