kosa do zarośli 20cm Split Boom XR, przystawka do DCMAS5713 DeWalt [DCMASBC1N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCMASBC1N-XJ
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3489 pkt. |
Kosa do zarośli, średnica koszenia 20cm, serii Split Boom XR, firmy DeWalt [DCMASBC1N-XJ].
Wymienna przystawka przeznaczona jest do jednostki napędowej DCMAS5713N .
Napęd ma 2 prędkości, oraz bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BL, zasilany akumulatorem 54V Li-Ion.
Można dokupić jeszcze inne przystawki ogrodowe: Podkaszarkę, Nożyce do Żywopłotu, Piłę Łańcuchową na wysięgniku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.kosa do zarośli 20cm Split Boom XR, przystawka do DCMAS5713N DeWalt [DCMASBC1N-XJ]:
- przystawka: kosa do zarośli serii SPLIT BOOM o szerokości koszenia 20cm,
- wyposażona w nóż 4 zębny do szybkiego i efektywnego cięcia,
- posiada profesjonalną osłonę ostrza, która zapewnia bezpieczną pracę,
- ma przekładnię z ciśnieniowego odlewu zapewniająca lepszą jakość, niezawodność i dłuższą żywotność,
- przeznaczona do stosowania z urządzeniem wielofunkcyjnym DCMAS5713N serii 54V FLEXVOLT,
- znakomicie sprawdzi się wszędzie tam gdzie nie ma sieci elektrycznej, na działkach, zboczach czy parowach,
Dane techniczne kosy DeWALT [DCMASBC1N-XJ]:
- seria urządzenia: FlexVolt,
- zasilanie: akumulatorowe,
- napięcie zasilania: 54 V,
- technologia akumulatorów: Li-Ion,
- typ przystawki: kosa,
- szerokość koszenia: 20 cm,
- zakres prędkości podkaszarki: 3700-4600 obr/min,
- typ noża: 4-zębny,
- waga: 1,9 kg,
- przystawka dedykowana do: DCMAS5713N.
Zestaw DeWALT [DCMASBC1N] zawiera:
- Przystawka (kosa) do cięcia zarośli [DCMASBC1N-XJ]
- nóż: 4-zębny,
- opakowanie: karton.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| waga bez akumulatora: | 1,9 kg |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 3700-4600 obr/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048737101 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | FLEXVOLT 54V/18V |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.63 kg |
| długość opakowania: | 87.00 cm |
| szerokość opakowania: | 20.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
