24-zębna tarcza tnąca do kosy, 25.4 cm, DEWALT [DT20696-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20696-QZ
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1490 pkt. |
24-zębna tarcza tnąca do kosy, 25.4 cm, DEWALT [DT20696-QZ], o rozmiarze 25.4 cm, przeznaczona do kos od różnych producentów z otworem montażowym 25.4 mm,
Tarcza do przycinania zarośli i chwastów, wykonana z wysokiej jakości stali.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.24-zębna tarcza tnąca do kos, 25.4 cm, DEWALT [DT20696-QZ]
- tarcza do cięcia zarośli, cienkich gałęzi i chwastów,
- wykonana z wysokiej jakości stali,
- tarcza przeznaczona jest do kos z otworem montażowym 25.4 mm,
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY TNĄCEJ DEWALT [DT20696-QZ]
- liczba zębów: 24,
- maksymalna dopuszczalna prędkość: 8000 obr/min,
- średnica tarczy: 25.4 cm,
- średnica otworu montażowego: 25.4 mm,
| liczba zębów: | 24 szt |
| EAN: | 5035048822012 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.9 kg |
| długość opakowania: | 32 cm |
| szerokość opakowania: | 28.1 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
