10 szt. wkrętaków izolowanych VDE, FATMAX, STANLEY [FMHT62573-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:FMHT62573-0
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2334 pkt. |
10 szt. wkrętaków izolowanych VDE do śrub prostych, philips i pozidriv, FATMAX, STANLEY [FMHT62573-0] przeznaczonych do prac pod napięciem 1000V według norm ISO 2380-1, ISO 2380-2 oraz IEC 60900.
Izolowane wkrętaki wykonane są z wysokogatunkowej stali, zapewniającej trwałość i niezawodność.
Ergonomiczne, zaokrąglone rękojeści równomiernie rozkładają nacisk, umożliwiając osiągnięcie wysokiego momentu obrotowego.
Grot w dużej części jest zaizolowany aby zmaksymalizować bezpieczeństwo podczas pracy.
Rękojeści są wyposażone w otwory do zawieszania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.10 szt. wkrętaków izolowanych VDE do śrub prostych, philips i pozidriv, FATMAX, STANLEY [FMHT62573-0]
- groty wkrętaków są izolowane, wykonane z wysokogatunkowej stali zapewniające wysoką jakość narzędzi,
- w rękojeści występują tylko kształty zaokrąglone dzięki czemu nacisk rozłożony jest równomiernie i można osiągnąć podczas pracy jak największy moment obrotowy bez zmęczenia,
- wkrętaki mają w dużej części zaizolowany grot dla maksymalnego bezpieczeństwa podczas pracy,
- każdy wkrętak został wykonany zgodnie z normami ISO 2380-1, ISO 2380-2, IEC 60900 i był testowany do 1000V,
- w rękojeściach znajdują się otwory do zawieszania,
SKŁAD ZESTAWU WKRĘTAKÓW IZOLOWANYCH VDE STANLEY [FMHT62573-0]
- 3 wkrętaki do śrub płaskich w rozmiarach:
- 2.5 x 50 mm,
- 3.5 x 75 mm,
- 5.5 x 150 mm, - 3 wkrętaki do śrub krzyżowych typu Pozidriv:
- PZ0 x 75 mm,
- PZ1 x 100 mm,
- PZ2 x 125 mm, - 3 wkrętaki do śrub krzyżowych typu Philips:
- PH0 x 75 mm,
- PH1 x 100 mm,
- PH2 x 125 mm, - 1 tester napięcia z płaskim grotem 3 x 64 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| waga: | 700 g |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 3253561625732 |
| typ grotu: |
|
| rozmiar grota: |
|
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1 kg |
| długość opakowania: | 34 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
