zszywki Makita [F-32094] do zszywacza pneumatycznego AT1150A, 11x32mm, 10.000 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:F-32094
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2942 pkt. |
Zszywki stalowe Makita [F-32094] przeznaczone do zszywacza pneumatycznego Makita AT1150A.
Zszywki o szerokości 11 mm i długości 32 mm.
Wcześniejsze oznaczenie zszywek: P-75116.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zszywki Makita [F-32094]:
- wysokiej jakości zszywki stalowe,
- do zastosowania w zszywaczu pneumatycznym Makita AT1150A.
Dane techniczne zszywek Makita [F-32094]:
- szerokość: 11 mm,
- długość: 32 mm,
- ilość sztuk na pasek: 70,
- ilość sztuk w kartonie: 142,
- ilość w opakowaniu: 10 000 szt.
Zdjęcie poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10000 szt. |
| długość zszywki: | 32 mm |
| szerokość zszywki: | 11 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: | AT1150A |
| EAN: | 088381705875 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 32 mm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
