zestaw 12szt. wkrętaków precyzyjnych Kraftform Micro Electronics 2go WERA [05073677001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05073677001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2990 pkt. |
Zestaw wkrętaków z serii Kraftform Micro Electronic firmy WERA model 05073677001, składa się z 12 szt. wkrętaków przeznaczonych do prac precyzyjnych.
Seria Kraftform Micro Electronics została zaprojektowana przez firmę Wera z myślą o precyzji, szybkości pracy i przenoszonym momencie obrotowym. Specjalna konstrukcja rękojeści wkrętaków Kraftform Micro Electronics umożliwia bardzo precyzyjną kontrolę obrotu narzędzia i wygodne nim manewrowanie.
Wkrętaki precyzyjne są niezastąpione dla elektroników, optyków, mechaników precyzyjnych, jubilerów, modelarzy czy serwisantów sprzętu komputerowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw wkrętaków precyzyjnych Kraftform Micro 12 Electronics WERA 05073677001
- zestaw wysokiej jakości 12 wkrętaków Micro do prac w mechanice precyzyjnej
- możliwość wsparcia dłoni na obrotowym kołpaku oraz strefa pokręcania znajdująca się bezpośrednio poniżej kołpaka umożliwiają szybkie obracanie wkrętaka palcami
- strefa przenoszenia siły, zaopatrzona w miękkie wkładki gumowe, umożliwia przenoszenie wysokich momentów obrotowych bez ryzyka wyślizgnięcia się wkrętaka z gniazda wkrętu
- strefa precyzji, znajdująca się bezpośrednio nad trzpieniem, zapewnia kontrolę kąta obrotu narzędzia i lepsze wyczucie podczas prac precyzyjnych
- końcówka Black Point gwarantuje dokładne dopasowanie do gniazda wkrętu oraz zwiększoną odporność na korozję
- wielokomponentowa, ergonomiczna rękojeść zapewnia szybkie pokręcanie i zapobiega staczaniu się narzędzia
- wkrętaki precyzyjne Kraftform Micro są kompatybilne z elementami systemu Wera 2go
- wkrętaki precyzyjne są niezastąpione dla elektroników, optyków, mechaników precyzyjnych, jubilerów, modelarzy czy serwisantów sprzętu komputerowego
Zestaw Kraftform Micro 12 Electronics WERA 05073677001 składa się z wkrętaków:
- philips, 2050 PH Micro: 1 x PH 000x40; 1 x PH 00x40; 1 X PH 0x40
- torx, 2067 TORX BO Micro: 1 x TX 8x60; 1 x TX 10x60
- torx, 2067 IPR TORX PLUS Micro: 1 x 1 IPRx44
- płaskich, 2035 Mikro: 1 x 0,23x1,5x40; 1 x 0,35x2,5x40
- sześciokąt, 2069 Micro: 1 x 2.5x60; 1 x 3.0x60
- Microstix, 2072: 1 x mx40
- chwytak, 1429: 1 x 1.0x3.5x50
Specjalna konstrukcja rękojeści wkrętaków precyzyjnych Kraftform Micro Electronics umożliwia bardzo precyzyjną kontrolę obrotu narzędzia i wygodne nim manewrowanie. Seria Kraftform Micro Electronics została zaprojektowana przez firmę Wera z myślą o precyzji, szybkości pracy i przenoszonym momencie obrotowym.
Wkrętaki precyzyjne Kraftform Micro Electronics Wera w zestawie 05073677001 pakowane są w mocnym i praktycznym materiałowym etui, bardzo wygodnym i trwałym w transporcie i przechowywaniu.


| liczba sztuk w opakowaniu: | 12 szt. |
| opakowanie: | etui materiałowe |
| EAN: | 4013288194831 |
| typ grotu: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.364 kg |
| długość opakowania: | 25 cm |
| szerokość opakowania: | 11.7 cm |
| wysokość opakowania: | 5.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
