zestaw końcówek udarowych 1/4", do śrub typu Phillips, Pozidriv, TORX, 11 szt. BAHCO [66IM/11C-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:66IM/11C-1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 948 pkt. |
Profesjonalny zestaw udarowych końcówek 1/4" BAHCO 66IM/11C-1, umieszczony w praktycznym uchwycie z tworzywa z karabińczykiem do zawieszenia na pasku. Całość zapakowana jest w pudełku z tworzywa.
Zestaw zawiera końcówki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" do śrub typu Philips, Pozidriv i TORX oraz magnetyczny uchwyt do końcówek z blokadą.
Wytrzymałe końcówki udarowe przeznaczone są do ciężkich zastosowań i długotrwałej pracy, przystosowane do użytku we wkrętarkach udarowych. Posiadają strefę skrętną pochłaniającą szczytowe wartości momentu obrotowego, co zapobiega przedwczesnemu zużyciu i zapewnia końcówkom dużą wytrzymałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw końcówek udarowych 1/4", 11 szt. BAHCO [66IM/11C-1]:
- zestaw zawiera 10 końcówek do śrub typu Philips, Pozidriv i TORX oraz 1 magnetyczny uchwyt na bity z blokadą,
- wytrzymałe końcówki udarowe przeznaczone są do ciężkich zastosowań,
- końcówki o długości 25 mm, z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- przystosowane są do użytku we wkrętarkach udarowych,
- zostały zaprojektowane do długotrwałej pracy,
- posiadają strefę skrętną pochłaniającą szczytowe wartości momentu obrotowego, co zapobiega przedwczesnemu zużyciu i zapewnia końcówkom dużą wytrzymałość,
- wysoka precyzja dopasowania grotu do śruby zapobiega jego wypadaniu i powstawaniu uszkodzeń łba śruby lub wkręta,
- końcówki wkrętakowe wykonane z wysokogatunkowej stali stopowej, zapewniającej długotrwałą wydajność i trwałość,
- wykończenie fosforanem manganu,
- zgodne z normami DIN 3126, ISO 1173, styl C 6.3,
- końcówki zapakowane są w plastikowym uchwycie z karabińczykiem do zamocowania na pasku, całość pakowana w pudełku z tworzywa.
SKŁAD ZESTAWU KOŃCÓWEK UDAROWYCH 1/4", BAHCO [66IM/11C-1]:
- 10 szt. końcówek wkrętakowych o długości 25 mm:
- do śrub krzyżowych typu Phillips: PH2 x 2 / PH3,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ2 x 2 / PZ3,
- do śrub typu TORX: T20 x 2 / T25 / T30, - uniwersalny magnetyczny do bitów,
- uchwyt z karabińczykiem
Wymiary: 25 x 37 x 140 mm
Waga zestawu: 100 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 11 szt. |
| waga kg: | 0,1 kg |
| na wyposażeniu: | końcówki udarowe 1/4", uchwyt magnetyczny do bitów, uchwyt z tworzywa |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | uchwyt z tworzywa |
| EAN: | 7314150450718 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.111 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
