zestaw końcówek udarowych 1/4", do śrub typu PH, PZ, TORX, HEX i SL, 31 szt. BAHCO [66IM/31C-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:66IM/31C-1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1307 pkt. |
Profesjonalny zestaw udarowych końcówek 1/4" BAHCO 66IM/31C-1, pakowany w wytrzymałym etui z tworzywa.
Zestaw zawiera końcówki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" do śrub typu Philips, Pozidriv, TORX, HEX i płaskich oraz uchwyt magnetyczny do końcówek.
Wytrzymałe końcówki udarowe przeznaczone są do ciężkich zastosowań i długotrwałej pracy, przystosowane do użytku we wkrętarkach udarowych. Posiadają strefę skrętną pochłaniającą szczytowe wartości momentu obrotowego, co zapobiega przedwczesnemu zużyciu i zapewnia końcówkom dużą wytrzymałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw końcówek udarowych 1/4", 31 szt. BAHCO [66IM/31C-1]:
- końcówki o długości 25 mm, z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- wytrzymałe końcówki udarowe przeznaczone są do ciężkich zastosowań,
- przystosowane są do użytku we wkrętarkach udarowych,
- zostały zaprojektowane do długotrwałej pracy,
- posiadają strefę skrętną pochłaniającą szczytowe wartości momentu obrotowego, co zapobiega przedwczesnemu zużyciu i zapewnia końcówkom dużą wytrzymałość,
- wysoka precyzja dopasowania grotu do śruby zapobiega jego wypadaniu i powstawaniu uszkodzeń łba śruby lub wkręta,
- końcówka PH2G przeznaczona jest do użytku ze zmniejszoną średnicą wkrętów do suchej zabudowy,
- końcówki TORX mają kolorowe oznaczenie ułatwiające identyfikację rozmiaru końcówki,
- końcówki wkrętakowe wykonane z wysokogatunkowej stali stopowej, zapewniającej długotrwałą wydajność i trwałość,
- wykończenie fosforanem manganu,
- zgodne z normami DIN 3126, ISO 1173, styl C 6.3,
- zestaw zapakowany jest w wytrzymałej kasecie z tworzywa.
SKŁAD ZESTAWU KOŃCÓWEK UDAROWYCH 1/4", 31 SZT. BAHCO [66IM/31C-1]:
- 30 szt. końcówek wkrętakowych o długości 25 mm:
- do śrub krzyżowych typu Philips: PH1 / 3 x PH2 / 2 x PH2G / PH3,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ1 / 3 x PZ2 / PZ3,
- do śrub typu TORX: T10 / 3 x T15 / 3 x T20 / 2 x T25 / T27 / 2 x T30,
- do śrub imbusowych: 3, 4, 5, 6 mm,
- do śrub płaskich: 4,5 / 5,5 mm, - uniwersalny magnetyczny uchwyt do bitów z szybkozłączką o długości 75 mm,
- kaseta z tworzywa
Waga zestawu: 225 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 31 szt. |
| waga kg: | 0,225 kg |
| na wyposażeniu: | końcówki udarowe 1/4", uchwyt magnetyczny, etui z tworzywa |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 7314150528158 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: |
|
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.225 kg |
| długość opakowania: | 11 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 4.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
