zestaw końcówek udarowych 1/4", do śrub płaskich, PH, PZ, TORX, TORX z otworem, HEX, Robertson, 54szt. BAHCO [66IM/54C-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:66IM/54C-1
Stan magazynowy: 19
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1890 pkt. |
Profesjonalny zestaw udarowych końcówek 1/4" BAHCO 66IM/54C-1, zapakowany w wytrzymałym etui z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym.
Zestaw zawiera końcówki z mocowaniem na sześciokąt 1/4", o długości 25mm i 50mm, do śrub typu Philips, Pozidriv, HEX, Robertson, TORX i TORX z otworem i płaskich oraz uchwyt magnetyczny do końcówek.
Wytrzymałe końcówki udarowe przeznaczone są do ciężkich zastosowań i długotrwałej pracy, przystosowane do użytku we wkrętarkach udarowych. Posiadają strefę skrętną pochłaniającą szczytowe wartości momentu obrotowego, co zapobiega przedwczesnemu zużyciu i zapewnia końcówkom dużą wytrzymałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw końcówek udarowych 1/4", 54 szt. BAHCO [66IM/54C-1]:
Końcówki o długości 25 mm i 50 mm, z mocowaniem na sześciokąt 1/4":
- wytrzymałe końcówki udarowe przeznaczone są do ciężkich zastosowań,
- przystosowane są do użytku we wkrętarkach udarowych,
- zostały zaprojektowane do długotrwałej pracy,
- posiadają strefę skrętną pochłaniającą szczytowe wartości momentu obrotowego, co zapobiega przedwczesnemu zużyciu i zapewnia końcówkom dużą wytrzymałość,
- wysoka precyzja dopasowania grotu do śruby zapobiega jego wypadaniu i powstawaniu uszkodzeń łba śruby lub wkręta,
- końcówki wkrętakowe wykonane z wysokogatunkowej stali stopowej, zapewniającej długotrwałą wydajność i trwałość,
- wykończenie fosforanem manganu,
- zgodne z normami DIN 3126, ISO 1173, styl C 6.3
Kaseta do przechowywania końcówek:
- wzmocniona włóknem szklanym, jest bardzo wytrzymała i trwała, co zapewnia lepszą ochronę zawartości,
- opatentowane etui posiada funkcję blokady 180º, dzięki czemu pozostaje w pozycji otwartej nawet po obróceniu bez zamykania,
- pokrywę i korpus obudowy można rozdzielić i wygodnie przechowywać w szufladzie wózka lub skrzyni narzędziowej,
- uchylne przegrody do przechowywania końcówek zapewniają łatwy dostęp do bitów,
- kaseta została zaprojektowana tak, aby można było ułożyć ją na kolejnej z tej samej serii bez zsuwania się,
- posiada naklejkę umożliwiającą podpisanie zestawu.
SKŁAD ZESTAWU KOŃCÓWEK UDAROWYCH 1/4", 54 SZT. BAHCO [66IM/54C-1]:
- 36 szt. końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4, o długości 25 mm:
- do śrub krzyżowych typu Philips: PH1 / 2 x PH2 / PH3,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ1 / 2 x PZ2 / PZ3,
- do śrub typu TORX: 2 x T10 / 2x T15 / 3 x T20 / 3 x T25 / 2 xT30 / T40,
- do śrub typu TORX z otworem: TR10 / TR15 / 2 x TR20 / 2 x TR25 / TR30,
- do śrub imbusowych: 2 / 2,5 / 4 / 5 / 6 mm,
- do śrub kwadratowych typu Robertson: R1 / R2,
- do śrub płaskich: 5,5 mm, - 17 szt. końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4, o długości 50 mm:
- do śrub krzyżowych typu Phillips: PH1 / 2 x PH2 / PH3,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ1 / 2 x PZ2 /PZ3,
- do śrub typu TORX: T10 / T15 / 2 x T20 / 2 x T25 / 2 x T30/ T40, - uniwersalny magnetyczny uchwyt do bitów z szybkozłączką o długości 75 mm
Zestaw zapakowany jest w wytrzymałym etui z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym o wymiarach 45 x 105 x 175 mm.
Waga zestawu: 607 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 54 szt. |
| waga kg: | 0.607 kg |
| na wyposażeniu: | końcówki udarowe 1/4", uchwyt magnetyczny, etui z tworzywa |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 7314150563364 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: |
|
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.610 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
