zestaw końcówek udarowych 1/4", 32 szt. MCLAREN DEWALT [DT70901T-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70901T-QZ
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 499 pkt. |
Zestaw końcówek udarowych 1/4", 32 szt, FLEXTORQ, MCLAREN, DEWALT [DT70901T-QZ], pakowany jest w kompaktowej kasecie z tworzywa i składa się z:
- 30 szt. końcówek udarowych o długości 25 mm do śrub typu: PH, PZ, TORX,
- adaptera z 1/4" sześciokąt na 1/4" kwadrat do montażu nasadek 1/4",
- magnetycznego uchwytu do końcówek,
Końcówki z serii FLEXTORQ posiadają wzmocniony rdzeń zapewniający większą wytrzymałość oraz elastyczną strefę skrętną absorbującą maksimum momentu obrotowego co zapobiega uszkodzeniu końcówki i śruby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw końcówek udarowych 1/4", 32 szt, FLEXTORQ, MCLAREN, DEWALT [DT70901T-QZ]
- końcówki udarowe o długości 25 mm, ze standardowym mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- posiadają specjalną strefę skrętną FLEXTORQ™, która:
- poprawia przenoszenie momentu obrotowego i zwiększa trwałość końcówki,
- redukuje obciążenie wierzchołka końcówki i tym samym minimalizuje ryzyko pęknięcia łba śruby, - końcówki przeznaczone są do stosowania z zakrętarkami i kluczami udarowymi (po zastosowaniu odpowiedniej przejściówki),
- wykonanie z wysokiej jakości stali zapewnia końcówkom dużą odporność i wytrzymałość,
- końcówki zapakowane w mocnym, kompaktowym, opakowaniu z tworzywa,
WYPOSAŻENIE ZESTAWU KOŃCÓWEK UDAROWYCH FLEXTORQ, MCLAREN, DEWALT [DT70901T-QZ]
- 30 szt. końcówek udarowych o długości 25 mm z mocowaniem na sześciokąt 1/4":
- do śrub krzyżowych typu Phillips: 1xPH1, 5xPH2, 2xPH3,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: 1xPZ1, 10xPZ2, 3xPZ3,
- do śrub typu TORX: 1xT15, 1xT20, 2xT25, 1xT27, 3xT30, - magnetyczny uchwyt do końcówek,
- adapter z 1/4" sześciokąt na 1/4" kwadrat do montażu nasadek 1/4",
| liczba sztuk w opakowaniu: | 32 szt. |
| na wyposażeniu: | 30 szt. końcówek udarowych o długości 25 mm z mocowaniem na sześciokąt 1/4": - do śrub krzyżowych typu Phillips: 1xPH1, 5xPH2, 2xPH3, - do śrub krzyżowych typu Pozidriv: 1xPZ1, 10xPZ2, 3xPZ3, - do śrub typu TORX: 1xT15, 1xT20, 2xT25, 1xT27, 3xT30, magnetyczny uchwyt do końcówek, adapter z 1/4" sześciokąt na 1/4" kwadrat do montażu nasadek 1/4", kaseta z tworzywa, |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 5054905326906 |
| typ końcówki: |
|
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.5 kg |
| długość opakowania: | 14.5 cm |
| szerokość opakowania: | 11.5 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
