3szt. udarowych końcówek nasadowych 1/4' 8mm, 10mm, 13mm DeWalt [DT7460-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT7460-QZ
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 923 pkt. |
Zestaw profesjonalnych udarowych końcówek nasadowych 1/4" DeWALT typ DT7460, składający się z 3 szt. końcówek do śrub M8, M10, i M13 z systemem czyszczenia z opiłków metalu powstałych podczas pracy.
Zawsze podczas wkręcania osadzają się z czasem drobne opiłki metalu, które powodują trudności z właściwym osadzaniem łba śruby w nasadce.
Teraz dzięki temu, że suwakiem umieszczonym z boku nasadki możemy magnes wysunąć do góry bardzo łatwe jest usunięcie tych opiłków.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 3 szt. nasadek 1/4" z magnesem DT7460:
- zawiera w jednym opakowaniu nasadkę do śrub/nakrętek 8mm, 10mm i 13mm.
- nasadki z tej serii wyposażone są w mocny magnes z łatwością przytrzymujący śrubę czy nakrętkę co znakomicie ułatwia pracę,
- mają system wysuwania magnesu, co ułatwia czyszczenie wnętrza nasadki z opiłków powstałych w trakcie pracy,
- możliwość czyszczenia nasadki wydłuża jej trwałość i gwarantuje pewne przytrzymywanie wkręcanych śrub lub nakrętek,
- końcówki nasadowe DeWALT można stosować ze różnymi zakrętarkami udarowymi i wiertarko-wkrętarkami jak zarówno o napędzie akumulatorowym, sieciowym i pneumatycznym,
- długość całkowita każdej nasadki 75mm.
- waga całkowita zestawu końcówek nasadowych 1/4" DT7460 - 0,2kg
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 5035048085776 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.20 kg |
| długość opakowania: | 17.50 cm |
| szerokość opakowania: | 10.00 cm |
| wysokość opakowania: | 2.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
