zestaw końcówek 1/4" z grzechotką, Bit-Check 10 Zyklop Mini 1, Wera [05073645001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05073645001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2015 pkt. |
Komplet profesjonalnych końcówek z grzechotką Bit-Check 10 Zyklop Mini 1, WERA 05073645001, zapakowany w praktycznym pudełku z tworzywa.
W skład kompletu wchodzi 9 szt. końcówek o długości 25 mm do śrub typu PH, PZ, TORX i HEX oraz 1 grzechotka o zwartej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się w pracy w wąskich przestrzeniach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw końcówek 1/4" z grzechotką, Bit-Check 10 Zyklop Mini 1, Wera [05073645001]:
- klucz Zyklop Mini 1 z grzechotką na sześciokąt 1/4" o długości 87mm [8001 A]:
- posiada mechanizm grzechotkowy z drobną podziałką z 60 zębami i kątem pracy 6°, co umożliwia precyzyjną pracę,
- grzechotka przenosi moment obrotowy do 65Nm,
- obrotowy pierścień w grzechotce pozwala na szybkie dokręcanie,
- posiada przełącznik kierunku pracy prawo/lewo,
- końcówki 1/4" można montować bezpośrednio w grzechotce,
- 9 szt. końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4", o długości 25 mm:
- do śrub krzyżowych typu Philips (851/1 Z):
- 1 x PH1 [05072070001],
- 1 x PH2 [05072072001], - do śrub krzyżowych typu Pozidriv (855/1 Z):
- 1 x PZ1 [05072080001],
- 1 x PZ2 [05072082001], - do śrub typu Torx (867/1 TORX):
- 1 x TX15 [05066486001],
- 1 x TX20 [05066487001],
- 1 x TX25 [05066488001], - do śrub imbusowych typu HEX (840/1 Z):
- 1 x 4 mm [05056320001],
- 1 x 5 mm [05056325001],
- do śrub krzyżowych typu Philips (851/1 Z):
- wysokiej jakości elastyczne końcówki z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- zestaw bitów z grzechotką zapakowany jest w praktycznym pudełku z tworzywa
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| na wyposażeniu: | grzechotka Zyklop Mini 1, 9 szt. końcówek 1/4", uchwyt z tworzywa |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288168115 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.146 kg |
| długość opakowania: | 12.5 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
