Zestaw grzechotkowy do zaworów grzejnikowych Bahco [8195-SET]
-
Producent:
-
Kod producenta:8195-SET
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2670 pkt. |
Zestaw grzechotkowy do zaworów grzejnikowych Bahco [8195-SET] zawiera:
- grzechotka ręczna dwukierunkowa 1/2'' [8195-R],
- klucz stopniowy, 5 rozmiarów [8195-KEY],
- adapter z kwadratu 1/2'' na kwadrat 1/2'' [8195-SQ],
Służy do montażu i demontażu złączek grzewczych, przyłączy zbiorników i krótkich przedłużeń kranów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw grzechotkowy do zaworów grzejnikowych, Bahco [8195-SET]
- grzechotka [8195-R] wyposażona jest w 30 zębów z podwójną zapadką, które działają jak 60,
- podwójny system zapadkowy zwiększa wytrzymałość grzechotki,
- minimalny kąt pracy wynosi 6°,
- grzechotka wyprodukowana z wysokiej jakości stali stopowej zgodnie z normą ISO 3315 / DIN 3122 / ISO 1174-2 / DIN 3120, wykończona matowo,
- kompatybilna z adapterem kwadratowym [8195-SQ] i kluczem stopniowym [8195-KEY],
- posiada dwukomponentowy, wygodny, antypoślizgowy uchwyt z otworem do zawieszania,
- klucz stopniowy [8195-KEY] umożliwia montaż i demontaż złączek grzewczych, przyłączy zbiorników i krótkich przedłużeń kranów,
- klucz [8195-KEY] mocowany na kwadrat 1/2" pasuje do sześciokątnych zaworów i stopniowany jest wzdłuż swojej długości na 5 rozmiarów:
- sześciokąt 3/8",
- sześciokąt 7/16",
- sześciokąt 1/2",
- sześciokąt 3/4",
- sześciokąt 1",
PARAMETRY TECHNICZNE GRZECHOTKI RĘCZNEJ DWUKIERUNKOWEJ 1/2" BAHCO [8195-R]
- mocowanie nasadek: kwadrat 1/2",
- liczba zębów: 60,
- minimalny kąt pracy: 6°,
- wysokość maksymalna z trzpieniem mocującym [B]: 24.3 mm,
- szerokość głowicy [A]: 43 mm,
- szerokość rękojeści [C]: 28 mm,
- długość całkowita [L]: 260 mm,
- waga: 510 g,
PARAMETRY TECHNICZNE ADAPTERA BAHCO [8195-SQ]
- typ mocowania: kwadrat 1/2'',
- redukcja na: kwadrat 1/2'',
- długość całkowita: 37.5 mm,
- szerokość: 12 mm,
- waga: 40 g,
PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA BAHCO [8195-KEY]
- typ mocowania: kwadrat 1/2'',
- redukcja na:
- sześciokąt 3/8",
- sześciokąt 7/16",
- sześciokąt 1/2",
- sześciokąt 3/4",
- sześciokąt 1", - waga: 140 g,
WYPOSAŻENIE ZESTAWU DO ZAWORÓW BAHCO [8195-SET]
| długość całkowita: | 260 mm |
| waga: | 700 g |
| na wyposażeniu: | grzechotka ręczna dwukierunkowa 1/2'' [8195-R], klucz stopniowy, 5 rozmiarów [8195-KEY], adapter z kwadratu 1/2'' na kwadrat 1/2'' [8195-SQ], |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| liczba zębów: | 60 szt |
| przełącznik kierunku: | nie |
| EAN: | 7314150389797 |
| skok grzechotki: | 6 ° |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.7 kg |
| długość opakowania: | 36.5 cm |
| szerokość opakowania: | 16 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: |
|
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
