adapter z 1/2'' na 1/2'', do grzechotki 8195-R, BAHCO [8195-SQ]
-
Producent:
-
Kod producenta:8195-SQ
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 227 pkt. |
Adapter z kwadratu 1/2'' na kwadrat 1/2'' do grzechotki 8195-R, BAHCO [8195-SQ]
Przejściówka przeznaczona jest do stosowania z grzechotką ręczną [8195-R], wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, chromowana.
Wyprodukowana zgodnie z normą ISO 1174-2 i DIN 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.adapter z kwadratu 1/2'' na kwadrat 1/2'' do grzechotki 8195-R, BAHCO [8195-SQ]
- przeznaczony jest do stosowania z grzechotką ręczną [8195-R],
- wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, chromowany,
- zgodny z normą ISO 1174-2 i DIN 3120,
PARAMETRY TECHNICZNE ADAPTERA BAHCO [8195-SQ]
- typ mocowania: kwadrat 1/2'',
- redukcja na: kwadrat 1/2'',
- długość całkowita: 37.5 mm,
- szerokość: 12 mm,
- waga: 40 g,
| długość całkowita: | 37.5 mm |
| waga: | 40 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| opakowanie: | bez opakowania |
| przeznaczone do narzędzia: | 8195-R |
| EAN: | 7314150389803 |
| redukcja na: | kwadrat 1/2'' |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.04 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
